Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Co oznaczają odrodzenia w Warzone?

Co oznaczają odrodzenia w Warzone?

Jana Esposito

W trybie Odrodzenia w Warzone dokonano niewielkiej aktualizacji tablicy wyników, dodając nową kategorię o nazwie Odrodzenia. Jeśli zastanawiasz się, co to oznacza, oto, co musisz wiedzieć.

Od momentu wprowadzenia, gdy Warzone i Black Ops Cold War połączyły się, tryb Resurgence jest stylową aktualizacją klasycznej formuły Warzone. W Resurgence będziesz się odradzać tak długo, jak twój towarzysz z drużyny żyje.

Był to świetny dodatek dla graczy, którzy lubią mniejsze zestawy map i arenę, w której można grać w wymagające gry, aby się przechwalać. Gracze zauważyli jednak, że tablica wyników w Resurgence jest inna, łącznie z dodaniem zakładki Ponowne rozmieszczenie.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Znaczenie odrodzenia wprawiło niektórych graczy w zakłopotanie, a jeśli jesteś jednym z nich, oto co musisz wiedzieć.

Activision

Co oznaczają odrodzenia na tablicy wyników Warzone?

Po prostu, Odradzanie się w ramach Odrodzenia liczy się, ile razy umarłeś i odrodziłeś się. Działa tak samo, jak moduł śledzenia śmierci w Call of Duty, chociaż ostatnio tej funkcji brakowało.

Chociaż odrodzenia są standardową funkcją we wszystkich trybach gry w Warzone, ich uwzględnienie na tablicy wyników Odrodzenia wynika z ich częstszego występowania. W standardowym trybie Battle Royale możesz wrócić raz lub dwa razy, a ewentualnie i trzeci, w zależności od finansów drużyny.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Ponieważ jednak Resurgence koncentruje się na ciągłym działaniu, twórcy uznali, że jest to konieczna aktualizacja poprawiająca jakość życia. Dodatkowo pomaga wszystkim licznikom statystyk śledzić ich K/D w Warzone.

To wszystko, co musisz wiedzieć o znaczeniu odrodzeń w Warzone. Śledź resztę naszej relacji COD, aby uzyskać więcej wskazówek i wskazówek, jak uzyskać przewagę w Warzone.

READ  Tajne szczegóły czołgu Challenger armii wyciekły przez grę wideo | Ministerstwo Obrony

Najlepsze zestawy karabinów szturmowych w Warzone | Wszystkie mapy | Wszystkie poziomy i nagrody prestiżowe | Przepustka bojowa Sezon 1 Wszystkie nagrody i poziomy | Wszystkie odcinki Twitcha z sezonu 1 | Jak zdobyć broń nuklearną | Najlepsze ustawienia Warzone | Najlepsze ustawienia konsoli

Artykuł kontynuowany po reklamie