Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Co oznacza NTM na TikTok?

opublikowany: 2022-10-15T14: 14:14

zaktualizowany: 2022-10-15T14:14:33

Być może widziałeś termin NTM używany w komentarzach lub wiadomościach DM TikTok lub na wielu innych platformach społecznościowych – oto wszystko, co musisz wiedzieć o tym, co oznacza NTM.

TikTok ma miliony aktywnych użytkowników każdego dnia, codziennie tworzone są nowe konta, a aplikacja stała się najlepszym miejscem, aby być na bieżąco z najnowszymi trendami krążącymi w Internecie.

Podobnie jak wiele innych platform mediów społecznościowych, istnieje wiele różnych terminów slangowych i akronimów, których ludzie używają za pośrednictwem TikTok. Niektóre z tych słów mogą poprzedzać Aplikacja Lub zostały opublikowane na innej platformie, podczas gdy inne pojawiły się z samej aplikacji.

NTM to termin, który w żaden sposób nie jest wyłączny dla TikTok, ale być może widziałeś go w aplikacji, czy to w sekcjach komentarzy do filmów, czy w bezpośrednich wiadomościach. Ale co to znaczy? Oto, co musisz wiedzieć.

Unsplash: Oliver Bergeron

W TikTok jest wiele różnych terminów i popularnych akronimów.

Co oznacza NTM na TikTok?

Termin NTM ma kilka możliwych znaczeń, ale często oznacza „Niewiele.Możesz zobaczyć, jak ludzie komentują to pod filmami swoich znajomych lub używają tego w komentarzu do filmu lub wiadomości bezpośredniej.

Istnieje jednak wiele różnych rzeczy, które NTM może reprezentować, w tym „nic dużo”, które można wykorzystać w odpowiedzi na wiadomość z pytaniem, co zamierzasz zrobić.

Może również odnosić się do „Nie wspominać”, którego ktoś może użyć na początku zdania, gdy wyjaśnia coś i chce coś dodać do swojego komentarza.

Istnieją również przypadki, w których odnosi się do „obok mnie”, ale prawdopodobnie nie zobaczysz tego tak często, jak innych znaczeń.

Jeśli w TikTok są inne słowa lub skróty, które Cię mylą, możesz zapoznać się z naszym przewodnikiem tutaj, aby dowiedzieć się wszystkiego o najczęstszych terminach w aplikacji.

READ  Otwórz oczy, data premiery drugiego sezonu w serwisie Netflix: odnowiona czy anulowana?