Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Chowker rolls przed trudnymi testami |  Wiadomości, sport, praca

Chowker rolls przed trudnymi testami | Wiadomości, sport, praca

Staff Photo/Brian Yawger Chalker Sophomore Morgan Strock wraca do domu podczas otwierającego sezon 18-1 zwycięstwa nad Bristolem w zeszły wtorek. Wildcats mają w tym tygodniu trudną grupę gier z udziałem Lakeview, Poland i Mathews.

Southington – Rozpoczynając sezon z dużymi nadziejami i oczekiwaniami, Chalker szybko przepracował swoje pierwsze mecze.

Z różnicą 47 punktów w porównaniu do 5 straconych runów w trzech meczach, Wildcats mają się dobrze.

Nadchodzący tydzień będzie jednak prawdziwym sprawdzianem.

Od wtorku Chalker rozegra mecze z Lakeview, Ashtabula St. John’s, Poland i Matthews, aw sobotę debel z Sebringiem.

„Nie możemy się doczekać, oczywiście gramy przeciwko dobrym talentom” – powiedział trener Wildcats Rich Hudak. „Potrzebujemy tego, aby móc przygotować się do post-sezonu. Potrzebujemy tych trudnych meczów. Niezależnie od tego, czy jest to wygrana, czy też się uczymy, tak czy inaczej, będziemy konkurencyjni i będziemy pracować pokazuje nam, gdzie się znajdujemy pod względem tego, nad czym musimy popracować, w czym musimy być lepsi i jak współpracujemy z innymi zespołami, w których zwykle nie gramy. konferencje, które są oczywiście większymi szkołami i dają nam dobry punkt odniesienia dla tego, gdzie jesteśmy”.

Przeprowadzenie tych testów jest bardzo ważne, ponieważ Chalker to stosunkowo młody zespół. Znaczna część rdzenia zespołu w tym sezonie składa się z niższego poziomu. Miotacz Tatum Hodak i łapacz/zapolowy Abby Grimm są studentami pierwszego roku, a Sam i Morgan Strock są studentami drugiego roku. Wszystkie z nich są istotną częścią tej listy Chalkera.

Hudak osiągnął imponujące 778 z pięcioma RBI, a Grimm nie jest zbyt daleko w tyle z 714 i sześcioma RBI.

Wskakiwanie do piłki uniwersyteckiej w szkole średniej to dostosowanie, więc trafienie Wildcatów na ziemię to ogromny wzrost pewności siebie dla młodszych graczy w drużynie.

READ  Gimnazjum | Wiadomości, sport, praca

To bardzo ważne” – powiedział o pierwszym sukcesie student pierwszego roku Tatum Hudek. „Jest to szczególnie ważne dla studentów pierwszego roku, ponieważ (pomaga) im wiedzieć, że mogą to zrobić. Jest to dobre dla wszystkich. „

Indywidualnie mniejszy Hoodak dobrze radzi sobie z przechodzeniem.

„W naszej lidze są dobrzy pałkarze” – powiedziała. „W naszej lidze są bardzo dobrzy pałkarze. I wiesz, to nie jest piłka rekreacyjna. To nie jest miejsce, w którym każdy może wysadzić boisko. Musisz zaznaczyć swoje narzuty i jeśli ich nie złapiesz, wychodzisz w teren. To na pewno dobre doświadczenie. Jest inne, ale dobre”.

Pomimo tego, że młodzież była wybitna w kadrze, wciąż było w niej dużo doświadczenia weteranów. Gabriela Neves, która w tym roku odbija 778, jest juniorką i jedną z liderek zespołu. Seniorki Natalie Pechoch (średnia 0,857 mrugnięcia) i Mia Rossomanno (0,444 mrugnięcia) są kotwicami tej grupy Wildcats.

Jak dotąd jednym z kluczowych elementów tego zespołu Chalkera jest jej siła psychiczna.

W ciągu trzech gier znaleźli się w kilku korkach, ale zawsze udawało im się uciec z niebezpiecznych zakrętów stosunkowo bez szwanku. Młody zespół mógł łatwo się rozpaść, ale Wildcats zdołali zachować zimną krew pod presją. Jest to przewodnik po przywództwie zespołowym, coachingu i zawodnikach.

(Będąc z przodu, jestem) będę tam, aby wybrać nasz zespół i powiedzieć: „Hej, to się wydarzy”. Wszystko, co musimy zrobić, to uczyć się na własnych błędach i iść dalej” – powiedział Rosomanno. „Czuję, że nasza drużyna, pomimo młodego wieku, radzi sobie bardzo dobrze i naprawdę to widać… Myślę, że radzimy sobie bardzo dobrze. Nie sądzę, żebym była sama, ale mamy wiele młodych dziewcząt które są postrzegane jako liderki w tym zespole i myślę, że to jest bardzo ważne dla tych dziewczyn.”

READ  Szwecja wygrywa w grupie E, wygrywając w ostatniej chwili z Polską na Euro 2020

Ci gracze grają ze sobą od lat, awansując w rankingach. Rossomanno pamięta, jak przed laty bawił się ze swoimi młodszymi kolegami iz niecierpliwością czekał na ich pojawienie się w licealnych szeregach.

„Ta grupa dziewcząt, czekaliśmy na tę grupę” – powiedział Rosomanno. „Jako starszy grałem z tymi pierwszoroczniakami i drugoklasistami, kiedy był to mój ostatni rok w lidze i byłem bardzo podekscytowany ich grą. Możesz po prostu powiedzieć, jak dobrze współpracujemy na korcie i poza nim, jak utrzymywanie każdego inne up, radzenie sobie z błędami, które popełniamy i wychodzimy z tego. Nawet gdy mamy świetne gry, robimy postępy i utrzymujemy ten poziom intensywności, który jest świetny.

To połączenie pokazuje się na boisku i poza nim.

„Wszyscy wszyscy się znamy, wszyscy jesteśmy przyjaciółmi, wszyscy wiemy, co się dzieje” – powiedział Grimm. „Tak więc, wychodząc tam, ufamy sobie nawzajem. Ufamy, że będą się wspierać. Ufamy, że wykonają właściwą pracę. Wszyscy mamy naprawdę dobrą więź”.

„Zaufanie to naprawdę wielka rzecz. Jeśli wyjdziesz tam i nie ufasz swojemu zespołowi i spróbujesz rozegrać wszystkie zagrania sam, nie zajdziesz daleko. Zaufaj i wspieraj się nawzajem, to dobra rzecz między ta drużyna.”

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej