Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

„Chłopiec i czapla” Studia Ghibli doczekał się zwiastuna z angielską dubbingiem, w którym występują gwiazdy Hollywood – SoraNews24 – Japan News-

„Chłopiec i czapla” Studia Ghibli doczekał się zwiastuna z angielską dubbingiem, w którym występują gwiazdy Hollywood – SoraNews24 – Japan News-

Wygląda na to, że postać Roberta Pattinsona jest gotowa ukraść show.

Niemal jednoczesne premiery stały się normą w przypadku seriali anime, ale zagraniczni fani nadal muszą uzbroić się w cierpliwość, jeśli chodzi o kinowe filmy animowane z Japonii. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli chodzi o Studio Ghibli Ponieważ sam dom anime i jego licencjodawcy mają zwykle najwięcej dopracowania, jeśli chodzi o najbardziej prestiżowe wydawnictwa w branży anime.

I tak podczas Chłopiec i czapla (Lub jak żyjeszjak jego tytuł tłumaczy się w języku japońskim) to najnowszy film reżysera Hayao Miyazaki, który zadebiutował w japońskich kinach w połowie lata, za granicą jego pokazy ograniczały się do festiwali filmowych. To się jednak zmieni w przyszłym miesiącu Chłopiec i czapla Film wreszcie trafia do kin w USA, a żeby jeszcze bardziej zwiększyć emocje, Dostępny jest teraz zwiastun z angielską dubbingiem, który prezentuje także kilka nowych klipów z anime, które nie były jeszcze pokazywane poza serialami..

Jak rozmawialiśmy, kiedy zostało to po raz pierwszy ogłoszone, angielski dub Chłopiec i czapla Jest szczególnie gwiazdorski – wiele gwiazd Hollywood dołącza do serialu, który może okazać się ostatnim anime Miyazakiego. Ten Marka Hamilla „A więc to zrobiłem” – mówi na początku zwiastuna, dodając pikanterii swojemu występowi jako tej postaci. Granddunkle, Dave’a Batisty Oświadczenie, że „sami musimy chronić ten świat”. Król papugW skrócie, Christian Bale Wykrzykuje imię głównego bohatera, Mahito, jako swojego ojca. Shuichimachając mieczem w stronę stada ptaków.

▼ „Jest Chłopiec i czapla Najlepszy film Miyazakiego w historii? To debata, o której prawdopodobnie usłyszymy znacznie więcej w nadchodzących miesiącach, ale absolutnie nie ma dyskusji, że to jego największa pasja.

Jednak najbardziej uderzającym występem w zwiastunie jest Robert Pattinson Głosować na Szara czapla. Jest całkowitym przeciwieństwem ponurych i/lub nijakich postaci 37-latka zmierzch Gwiazda jest znana i wygląda na to, że Czapla Szara krztusi się wypowiadanymi przez siebie słowami, co jest całkiem stosowne, biorąc pod uwagę jego tożsamość ujawnioną na końcu. Japoński aktor głosowy Grey Heron, Masaki Suda, kradnie prawie każdą scenę, w której pojawia się ta postać, i wygląda na to, że Pattinson może w końcu zrobić to samo.

READ  Mecz testowy pomiędzy Wielką Brytanią a Polską został przełożony

Ponadto wideo daje nam również pierwsze odsłuchy Luca Padovan tak jak Mahito, Gemma Chan Jak jego ciotka Natsuko, Florencja Pugh Jak poszukiwacze przygód w bandanach KirikoI Karen Fukuharę Dosłownie ognisty Pani Hime. Otrzymaliśmy także pierwszą zapowiedź audio grupy starszych kobiet, które pracują jako gospodynie w tradycyjnej japońskiej rezydencji Natsuko, choć wygląda na to, że będziemy musieli poczekać do drugiego zwiastuna lub samej premiery kinowej, aby usłyszeć Willema Dafoe w roli szlachetny łabędź.

Dystrybutor GKIDS Films zorganizuje specjalne premierowe pokazy w Los Angeles i Nowym Jorku 22 listopada, Chłopiec i czapla Ogólne wydanie, zarówno w formacie z napisami, jak i dubbingiem, 8 grudnia.

źródło: Filmy z YouTube/GKIDS przez Anime News Network / Alex Mathieu
zdjęcia: Studio Ghibli
● Chcesz otrzymywać informacje o najnowszych artykułach SoraNews24 zaraz po ich publikacji? Śledź nas na facebooku I Świergot!