Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

„Robbie Williams postrzega siebie jako porażkę”.

„Robbie Williams postrzega siebie jako porażkę”.

Williams opisał proces kręcenia filmów przez sześć lub siedem godzin każdego dnia jako „jak noszenie choroby psychicznej w bardzo, bardzo wolnym tempie przez bardzo, bardzo długi okres czasu”. „Wymagało to ostrożnego manewrowania, ponieważ czasami było intensywne, zwłaszcza w przypadku łagodzenia uzależnienia” – mówi Perlman. „Ale potem Rob zrelaksował się w tym procesie i stało się to bardziej rozmową między nami i bardziej zabawne”.

Williams i jego żona, aktorka Ayda Field, poczuli się tak komfortowo, że pozwolili swojej najstarszej córce, 10-letniej Teddy, której prywatności zwykle bardzo chronią, aby obejrzała część materiału z ojcem. „Teddy niespodziewanie wypowiedział jedną z najwspanialszych kwestii w filmie, kiedy zapytałem Roba, kogo najbardziej nienawidzi w Take That!” krzyknął Perlman. (Uwaga spoiler: to Gary Barlow.)

Po krótkim okresie przydatności do spożycia, Gossowie wyraźnie chcieli odbudować swoją reputację. Ale dlaczego rekordowo sprzedający się 75-milionowy zespół Williamsa, który ustanowił rekord świata, sprzedając 1,6 miliona biletów na koncerty w ciągu jednego dnia, miałby pragnąć takiego potwierdzenia?

„Rob ma wypaczony pogląd na swoją karierę” – mówi Perlman. „Wystarczy spojrzeć na liczby, żeby zobaczyć, czego dokonał, ale w jego głowie jest tak ciemno, że wywiera na siebie taką presję, że uważa się za porażkę. „Jestem po prostu dziwakiem ze Stoke” – mówi. „Dlaczego ktokolwiek miałby się mną przejmować?”

Dla Williamsa dokument oznacza zamknięcie. „[It’s] „Połóż całą przeszłość do łóżka” – powiedział. Tymczasem Perlman kręci już kolejny film o kolejnej (ściśle tajnej) gwieździe. „Jest z dala od muzyki, ale nadal jest w świecie gwiazd”.

Czy aspiruje do bycia tak sławnym jak jego poddani? Perlman wygląda na przerażonego. „Oczywiście, że nie! Proszę nie drukować mojego zdjęcia w tym artykule. Nie jestem tutaj, aby opowiedzieć swoją historię, jestem tu, aby opowiedzieć twoją historię”.

READ  Cicha wiosna sprzyja produktywnemu planowaniu

Robbie Williams będzie dostępny w serwisie Netflix od środy, 8 listopada