Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

CGO Legal Edition Przewodnik krok po kroku, jak pomyślnie przeprowadzić rejestrację firmy w Polsce

Warszawa, Polska, 24 października 2023 (GLOBE NEWSWIRE) – CGO Legal, wiodąca kancelaria prawna w Warszawie, zapewniająca kompleksowe wsparcie w obszarach zakładania przedsiębiorstw, ma przyjemność ogłosić, że opublikowała kompleksową instrukcję krok po kroku -krok przewodnik, jak zakończyć pomyślnie Rejestracja firmy Polska.

Wykorzystując 13-letnie doświadczenie CGO Legal w otwieraniu przedsiębiorstw w Polsce, kancelaria stworzyła kompleksowe źródło informacji, które przybliży proces rejestracji firmy, zwróci uwagę na najważniejsze aspekty rejestracji działalności gospodarczej w Polsce i zaprezentuje korzyści płynące z założenia firmy w Polsce.

Ujednolicony przewodnik krok po kroku, jak go ukończyć Zakładanie firmy w Polsce Wprowadzenie przez CGO Legal przebiega w następujący sposób:

  • Krok 1 – Podpisz umowę spółki LLC

Akcjonariusze lub ich przedstawiciele prawni podpisują umowę spółki i dokumenty polskiej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.

  • Krok 2 – Wpłacić kapitał zakładowy polskiej spółki

Kwotę potrzebną na pokrycie kapitału spółki Polish LLC (kapitał minimalny wynosi 5000 zł) należy wpłacić na rachunek bankowy spółki lub wpłacić gotówką.

  • Krok 3 – Powołanie Zarządu

Aby polska firma mogła funkcjonować, a nawet być zarejestrowana, musi posiadać przedstawicieli prawnych.

  • Krok 4 – Złóż wniosek o rejestrację firmy w KRS

W wyniku rejestracji spółka uzyska „numer KRS” (widoczny w Polskim Rejestrze Handlowym). Otrzymają także certyfikat założenia swojej firmy.

  • Krok 5 – Spełnij wymagania regulacyjne dotyczące rodzaju działalności firmy

Aby sprawdzić, czy firma przestrzega polskich przepisów, skontaktuj się z kancelarią prawną. Sprawa ta zostaje załatwiona po pomyślnym założeniu polskiej spółki.

Przez całą procedurę l Rejestracja firmy w PolsceCGO Legal ma na celu świadczenie kompleksowego wsparcia prawnego w zakresie prawnego doradztwa biznesowego na terenie Polski, a także wsłuchiwanie się w potrzeby swoich klientów i oferowanie szeregu spersonalizowanych rozwiązań biznesowych, które najlepiej odpowiadają ich modelowi biznesowemu.

Ponadto CGO Legal zapozna klientów z ważnymi korzyściami, jakie zyskują spółki zarejestrowane w Polsce, m.in.:

READ  Profil: "CEE" Co planuje Peter Prinsloo...

Gospodarka: Polski rynek jest szóstym co do wielkości w Unii Europejskiej pod względem nominalnego PKB. W 2021 r. nadal będzie rósł o 5,7% PKB, co oferuje tym, którzy to rozważają. Otwórz firmę w Polsce Możliwość skorzystania ze znacznego wzrostu gospodarczego, jaki obserwujemy w kraju.

geografiaCentralne położenie Polski w Europie sprawia, że ​​jest to idealne miejsce dla firm i przedsiębiorców pod względem logistycznym. Stanowi „okno” na rynki Europy Wschodniej i zapewnia przedsiębiorstwom wszelkiego rodzaju, od dużych korporacji po spółki z ograniczoną odpowiedzialnością lub spółki offshore, dostęp do handlu z wieloma krajami europejskimi.

siła robocza: Polski rynek pracy jest elastyczny i zasobny dzięki przyjaznym procedurom imigracyjnym dla wysoko wykwalifikowanych specjalistów, co oznacza, że ​​obecność w polskim rejestrze przedsiębiorstw jest ogromną zaletą dla firm międzynarodowych lub europejskich.

Zachęty podatkowe: W ostatnich latach Polska stała się rajem podatkowym w Unii Europejskiej. Rejestrując firmę w Polsce, można nie tylko skorzystać ze zwolnienia z podatku dochodowego na badania i rozwój oraz IP BOX, ale co ważniejsze, może ona zapłacić co najmniej 9% podatek IT lub nie płacić żadnego podatku IT dzięki „słynnemu w kraju estońskiemu podatkowi IT”.

CGO Legal opublikowało także na swojej stronie obszerną listę FAQ, która wyjaśnia także, w jaki sposób podczas procesu rejestracji spółki w Polsce, Kancelaria prawnicza w Polsce Pomaga firmom wspierając inwestorów zagranicznych w zakładaniu i rozwoju ich przedsiębiorstw w Polsce, a także zapewniając kompleksowe wsparcie prawno-podatkowe spółkom z kapitałem zagranicznym.

Informacje o dziale prawnym CGO

Od ponad 13 lat Kancelaria CGO Legal stale umacnia swoją pozycję na rynku polskich kancelarii prawnych świadczących kompetentną pomoc prawną inwestorom zagranicznym. Zespół specjalistów Kancelarii oferuje pełen zakres usług z zakresu prawa, podatków i mobilności pracowników.

CGO Legal to ponad 40 wykwalifikowanych prawników-ekspertów, którzy rozumieją aktualne światowe trendy w biznesie, co pozwala im zaoferować indywidualne podejście do każdego klienta. Posiadając szerokie doświadczenie w różnych dziedzinach, kancelaria jest w stanie dokonać wielostronnej analizy każdego zagadnienia związanego z działalnością gospodarczą w Polsce.

READ  Alexandre Porto i Gabriel Sonina zostali wybrani do reprezentacji USA

więcej informacji

Aby dowiedzieć się więcej o CGO Legal Chajdas Gawlak Owczarek sp. K., zapraszamy na stronę internetową pod adresem https://cgolegal.com/

źródło: https://thenewsfront.com/cgo-legal-release-step-by-step-guide-on-how-to-complete-a-successful-company-registration-in-poland/

CGO Legal Chajdas Gawlak Owczarek sp. k.
ul. Pulawska 12A/6
Warsaw
woj. mazowieckie 02-566
Poland

+48533323101

https://cgolegal.com/

Podstawowe logo

Źródło: CGO Legal Chajdas Gawlak Owczarek sp. K.