Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Bristol Press – Polskie Towarzystwo św. Józefa zbiera ponad 13 000 USD dla Centrum Medycznego Dzieci w Connecticut w ramach corocznego Mel’s Run

Bristol – Polskie Stowarzyszenie św. Józefa było w stanie zebrać w tym roku 13 325 dolarów na rzecz Centrum Medycznego Dzieci w Connecticut, organizując coroczną zbiórkę pieniędzy „Mel’s Run”, która odbyła się po raz 15. w sierpniu.

Mel’s Run to coroczna impreza z udziałem wyścigów motocyklowych, prosiaka BBQ i muzyki na żywo, organizowana przez Polskie Towarzystwo św. Józefa ku pamięci zmarłego Melvina Cesky’ego. Klub zobowiązał się do kontynuowania wyścigów przez około 20 lat, aby osiągnąć 200 000 $ zebranych dla Centrum Medycznego Dzieci w Connecticut.

Po tegorocznym Mel’s Run, który odbył się 28 sierpnia i w którym wzięło udział 62 biegaczy i 50 lokalnych firm, z Polskiego Stowarzyszenia św. Józefa zebrano ponad 156 000 dolarów.

Richard Barnett, który prowadzi Mills Run, powiedział, że zorganizowanie tego wydarzenia było w tym roku wyzwaniem, ale jest dumny z wyników.

„W ciągu ostatnich 10 lat mieliśmy około 125 pasażerów” – powiedział. „W tym roku wróciliśmy tam, gdzie zaczynaliśmy z 62 zawodnikami. Ale wszyscy, którzy zaszli za daleko. Ci faceci to zabili.”

Jednym z członków klubu, który otrzymał wiele darowizn, był Jerry Golars, którego pies „The Rock Star” jeździ z nim na Mel’s Run od 10 lat. Razem otrzymali 6000 dolarów darowizn.

„Straciliśmy kilku sponsorów komercyjnych z powodu Covid, ale oni odrobili wszystko, co straciliśmy” – powiedział opiekun.

Dziękujemy rodzicom Berkshire Oil, Liberty Recycling, CWPM i 24/7 Bail Bonds za pomoc we wsparciu tegorocznej imprezy. Podziękował także wieloletnim sponsorom, w tym między innymi Emily’s Catering, Harvest Bakery, Zarella Farms, RB Transmissions, Tracy-Driscoll Insurance i South Side Meat Market za ich wkład.

„Wsparcie, które otrzymujemy od społeczności biznesowej, jest niesamowite” – powiedzieli rodzice.

Mel’s Run był jedynym wydarzeniem, które St. Strażnik powiedział, że rok 2022 jest wciąż niepewny, ale planuje zatrzymać przyszłoroczną milę w trzecim tygodniu sierpnia. Informacje rejestracyjne będą dostępne po 1 stycznia.

READ  Poseł Bishop's Stortford ponosi wydatki z firmą PR z Hampshire powiązaną z centralą kampanii konserwatystów na ponad 12 500 funtów

„Wszystko wciąż chwilowo posuwa się do przodu” – powiedział. „Nie wiemy, gdzie będziemy dzień po dniu. Ale chcemy, aby społeczność wiedziała, że ​​wciąż tu jesteśmy i nadal pomagamy tam, gdzie możemy.”

Bob McFadden, prezes Polskiego Stowarzyszenia św. Józefa, powiedział, że to, co klubowicze i sympatycy społeczności mogą osiągnąć dzięki Mel’s Run, jest „niesamowite”.

„To dla nas bardzo ważne” – powiedział. „Przez wiele lat wielu członków ciężko pracowało, aby Mel’s Run odniosło sukces”.

Brian M. Johnson można skontaktować się z 860-973-1806 lub [email protected].

Opublikowany w The Bristol Press, Bristol we wtorek, 28 grudnia 2021 o 17:51. Zaktualizowano: wtorek, 28 grudnia 2021 o 17:53