Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Ceny gier Marvel i Tomb Raider spadły do ​​0,70 USD podczas ogromnej wyprzedaży

Ceny gier Marvel i Tomb Raider spadły do ​​0,70 USD podczas ogromnej wyprzedaży

W ten weekend odbędzie się niespodzianka wyprzedaż, która pojawi się na platformach PlayStation, Xbox i PC (przez Steam), a jeśli masz grę Tomb Raider lub Marvel, którą byłeś, być może będziesz w stanie ją zdobyć i nie tylko w wyjątkowo niskich cenach. Wyprzedaż obejmuje oba te dodatki, a także wiele innych gier, takich jak gry Deus Ex i obejmuje tytuły takie jak Marvel’s Avengers, Marvel’s Guardians of the GalaxyA Shadow of the Tomb Raider Oprócz droższych wersji gry.

Square Enix, dla tych, którzy mogą mieć przegapiłem wiadomościNiedawno sprzedał swoje zachodnie studia, w tym Crystal Dynamics, Eidos-Montreal i Square Enix Montreal. Został przejęty przez Grupę Embracer, a także gry, nad którymi pracowali, w tym usługa na żywo cudowni mściciele ta gra Wciąż otrzymuję nowe treści. Teraz, gdy jest to plik Akwizycja zakończonaWygląda na to, że Square Enix chce wyładować pozostałe gry, takie jak te z serii Marvel i Tomb Raider.

W związku z tym te gry są w tej chwili naprawdę tanie. Na przykład poniżej 1 dolara jest tanie. Klasyczne gry Tomb Raider Jak na przykład Tomb Raider: Underworld A Tomb Raider: Anioł Ciemności Mniej niż dolar w tej chwili, do czego ludzie nie przyznają, ale możesz nawet dostać Grupa Tomb Raider Na Steamie cena wynosi 20,20 USD, podczas gdy normalna cena to 201,99 USD.

Te same rodzaje ofert można znaleźć również w grach Marvela. Niestety dla tych, którzy nie mają jeszcze gry, wydaje się, że obaj Kopie Strażników Galaktyki Marvela Jest już przypięte, aby zobaczyć, jak bez względu na wybraną platformę lub wersję gry, jedyną opcją jest wstrzymanie. Marvel’s Avengers wciąż jest w sprzedaży W zależności od platformy i wersji, której szukasz, a jeśli jesteś kolekcjonerem, możesz nie przejmować się grą, ale lubisz przedmioty kolekcjonerskie, które są dołączone Większa edycja ZiemiTen też jest na sprzedaż. Zwykle kosztuje 149,99 USD i sprzedaje za 15 USD.

READ  Wyprzedaż Steam sprawia, że ​​niektóre z jej najlepszych gier wynoszą 0,99 USD

Jak dowiedzieli się inni, niektóre z tych zakupów dotyczą fizycznych wersji gier, co oznacza, że ​​Square Enix może uzyskać koszty wysyłki, nawet jeśli początkowe ceny są wyjątkowo niskie. Prawdopodobnie dlatego prawie wszystkie zakupy Steam są teraz wyeliminowane, ale ci, którzy szukają oferty, mogą nadal przeglądać powyższe linki, aby zobaczyć, co pozostało.