Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Cena serii Xbox

Cena serii Xbox

Konsole Xbox wreszcie otrzymują dużą zniżkę z okazji Czarnego Piątku w Wielkiej Brytanii. Seria Xbox Seria Xbox 359,99 £ (zobacz tutaj) W Amazon – są to ogromne oferty i 110 GBP zniżki od sugerowanej ceny detalicznej. Dostępna jest również oferta na PS5 w Czarny piątek, obniżona do 379 GBP. Amazon również ma tę serię

Seria Xbox

Jeśli chodzi o Xbox Series S, zdecydowanie jest najlepsza oferta Pakiet startowy za 189 funtów. To mniej niż 249,99 GBP, ale obejmuje także trzymiesięczną subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate bez dodatkowych kosztów, więc naprawdę otrzymujesz większą zniżkę, niż początkowo się wydawało.

Na tym nie kończą się oferty Xbox, ponieważ możesz także kupić nową konsolę Xbox za gotówkę 38,99 GBP teraz w wariantach kolorystycznych czarnym i białymLub 39,99 GBP za kolor czerwony, niebieski, fioletowy lub żółty (spadek z 59,99 GBP). To naprawdę ogromne oszczędności. Po prostu opuścimy najlepsze oferty Xbox na Czarny piątek, jakie znaleźliśmy tutaj. Jeśli szukasz wyprzedaży na konsole Xbox w USA, zapoznaj się z naszym podsumowaniem ofert Xbox na Czarny piątek tutaj.

Robert Anderson jest ekspertem handlowym IGN i redaktorem ds. handlu. Możesz to śledzić @robertliam21 Na Twitterze.

READ  Pomyłki w zakresie podatku samochodowego doprowadziły do ​​utknięcia na poboczu | Prowadzenie samochodów