Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

CD Projekt prowadzi rozmowy ugodowe z inwestorami, którzy pozwali za nieudaną premierę Cyberpunka

CD .projekt Przystąpiła do negocjacji ugodowych z grupą inwestorów, którzy złożyli pozew przeciwko spółce Film Cyberpunk 2077Katastrofalna premiera w zeszłym roku.

Po trzech opóźnieniach długo oczekiwana gra RPG została wydana w grudniu 2020 roku z Wiele problemów technicznychco powoduje Oferowane są zwroty, Adres Pobrane z PlayStation Store I CD Projekt Strzałka w dół.

Po nieudanym uruchomieniu, wielu udziałowców CD Projekt w Stanach Zjednoczonych złożyło pozwy zbiorowe, oskarżając firmę o łamanie prawa federalnego poprzez wprowadzanie inwestorów w błąd co do jakości Cyberpunk 2077, wyrządzając im szkody.

Cyberpunk 2077 — nasze zaangażowanie w jakość

W maju CD Projekt potwierdził, że cztery Pozwy zbiorowe złożone w Stanach Zjednoczonych zostały skonsolidowane oraz że główny powód został wyznaczony przed ewentualnym wspólnym postępowaniem sądowym.

Ale w środowej aktualizacji regulacyjnej CD Projekt poinformował, że został poinformowany przez swoją kancelarię, że Sąd Okręgowy Stanów Zjednoczonych dla Centralnego Okręgu Kalifornii „zawiesił postępowanie związane z wnioskiem o odmowę ze względu na rozpoczęcie przez strony negocjacji w sprawie możliwej ugody ”.

Zgłoszenie kontynuowało: „Jeżeli zostanie osiągnięty konsensus co do warunków ewentualnej ugody, strony przedstawią do zatwierdzenia przez sąd.

„Postanowienie o zatwierdzeniu ugody i umożliwieniu jej wykonania wydaje sąd po spełnieniu dodatkowych wymogów formalnych.

„Należy również zauważyć, że przystąpienie do negocjacji ewentualnej ugody w żadnym wypadku nie powinno być rozumiane jako akceptacja przez Spółkę lub jej członków Zarządu jakichkolwiek roszczeń wyrażonych w aktach sądowych powodów.”

W czerwcu CD Projekt powiedział, że wierzy Wydajność Cyberpunka 2077 jest „zadowalająca”Po sześciu miesiącach łatki mające na celu usprawnienie gry.

firma ostatnio Najnowsze wydania PS5 i Xbox Series X/S z Cyberpunk 2077 Od tego roku do pierwszego kwartału 2022 roku. Po wydaniu będzie dostępny jako Bezpłatna aktualizacja dla następnej generacji Dla graczy, którzy posiadają wersje aktualnej generacji.

READ  Społeczność Elden Ring jest zszokowana nową fałszywą inspiracją na ścianie

Kierownik projektu CD Adam Kisiński omawia najnowsze opóźnienie w Cyberpunk 2077 W rozmowie z polską gazetą ekonomiczną w listopadzie Republika.

„Decyzja o opóźnieniu wydania następnej generacji Cyberpunka była trudna, ale jesteśmy przekonani, że była właściwa, zwłaszcza że była wyraźnie zarekomendowana przez nasz zespół programistów” – powiedział.

„Potrzebujemy dodatkowego czasu, aby dopracować grafikę i wydajność gry, aby były jak najwyższej jakości przez cały mecz”.