Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Casey Rivera: Kalifornijski ojciec, który pomagał kaczkom przejść przez ulicę, został zabity chwilę później na oczach swoich dzieci

Casey Rivera: Kalifornijski ojciec, który pomagał kaczkom przejść przez ulicę, został zabity chwilę później na oczach swoich dzieci

Ojciec dwójki dzieci został zabity przez kierowcę, który próbował pomóc rodzinie kaczek przejść przez ulicę w Kalifornii.

Około 20:15 18 maja 41-letni Casey Rivera zatrzymał swój samochód na skrzyżowaniu Park Drive i Standford Ranch Boulevard w Rocklin w Kalifornii, aby pomóc grupie kacząt zjechać z drogi w bezpieczne miejsce. powiedział. w komunikat prasowy.

Kiedy Rivera pomagał Ducks, został potrącony przez kierowcę jadącego na wschód Stanford Ranch Avenue.

Ratownicy zostali wysłani na pomoc, ale Rivera zmarł na miejscu.

Według policji kierowcą jest 17-letnia dziewczyna KCRAPozostał na miejscu zdarzenia i nikogo nie aresztowano. Wypadek jest badany, ale kierowca nie powinien zostać pociągnięty do odpowiedzialności.

Casey Rivera był widziany, jak pomagał kaczce przejść przez ulicę, zanim został zabity

(William Wemsat)

Jeden ze świadków, 12-letni chłopiec, powiedział KCRA, że kilka samochodów zatrzymało się, aby Rivera mógł pomóc kaczce i zaczął go oklaskiwać.

„Wysiadł z samochodu i krzyczał na kaczki, a wszyscy klaskali, bo był naprawdę słodki” – powiedział mały chłopiec. „Pomógł im wstać na chodniku, ponieważ wszystkie kaczątka miały kłopoty”.

Przygotowuje się kampanię GoFundMe dla rodziny Casey Rivara

(GoFundMe)

Według 12-letniego chłopca, on i jego matka opuścili szybę, aby podziękować mężczyźnie za jego dobry uczynek, ale kilka sekund później został potrącony przez samochód.

„Wszystko, co pamiętam, to dźwięk, a potem przelatywanie przez skrzyżowanie” – powiedział 12-latek.

powiedział inny świadek, kobieta o imieniu Summer Peterson Wiadomości CBS że jej dzieci również były świadkami wypadku.

Mówili: „Och, to takie słodkie. To bardzo miłe z jego strony. „A potem nagle został potrącony przez samochód” – powiedziała pani Peterson.

READ  Tajwan wydaje ostrzeżenie przed nalotem, po tym jak Chiny wystrzeliwują satelitę nad wyspą

Na filmie zarejestrowanym przez KCRA członkowie społeczności zdawali się rozpoczynać mały pomnik upamiętniający Riverę, zostawiając kwiaty i gumowe kaczki w pobliżu skrzyżowania.

według GoFundMe Zorganizowany przez członka rodziny, Rivera był mężem i ojcem dwójki małych dzieci.

(KCRA)

„Casey był najmilszym i najbardziej niesamowitym mężem i ojcem”, czytamy w opisie GoFundMe.

„Nawet jego niedawny czyn na tym świecie był oznaką jego współczucia. Rodzina próbuje wymyślić, jak się wyleczyć i ruszyć dalej po tak strasznej stracie. Jeśli chcesz wyrazić swoją miłość i wsparcie dla Angel i jej rodziny, prosimy o ofiarowanie się tutaj zamiast kwiatów, posiłków i innych aktów dobroci”.

Niezależny Skontaktowałem się z Departamentem Policji Rocklin w celu uzyskania komentarza.

Policja w Rocklin prosi o kontakt każdego, kto ma informacje na temat tego zdarzenia.