Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Caitlyn Jenner odpowiada Jimmy’emu Kimmelowi po nazwaniu jej „Trump in a Wig”

Caitlyn Jenner zadzwoniła do prezentera telewizyjnego Late Night Jimmy’ego Kimmela po tym, jak zasugerował, że jest „Donaldem Trumpem w peruce”.

W ostatnim odcinku Jimmy Kimmel na żywo, Prezenter wspomina ostatni sezon Z kamerą u Kardashianów.

„Czy wszystko w porządku? Żaden z nich nie poślubił szalonej osoby, prawda? „, zapytał, Najwyraźniej nawiązując do byłego męża Kim Kardashian, Kanye Westa, który zajmował się mnóstwem problemów ze zdrowiem psychicznym w oczach opinii publicznej.

Potem zapytał: „Jak się miewa tatuś, Bruce, olimpijczyk, dobrze?” W nawiązaniu do nazwiska zmarłego Jennera.

Wkrótce przeniósł się do kandydatury Jennera na stanowisko gubernatora Kalifornii.

Kimmel twierdził, że „podobieństwo jest niesamowite”, ponieważ pokazał inne zdjęcia Jenner w porównaniu z Trumpem, po tym, jak pojawiła się w wywiadzie dla Whoopi Goldberg na widok: „Czy jesteśmy pewni, że Donald Trump nie jest w peruce Caitlyn Jenner?”

Odniósł się do niej również jako „Kim Kar-Krashian” i twierdził, że „po prostu próbowała zwrócić na siebie uwagę”.

„Caitlyn Jenner ma większe szanse na zostanie następnym Batmanem niż jako gubernator Kalifornii” – powiedział. „Ona wie niewiele lub nic o niczym”.

Jenner odpowiedział na komentarze Kimmela za pośrednictwem Twittera, pisząc: „Ostatniej nocy [Jimmy Kimmel] Donald Trump nazwał mnie peruką. Wyraźnie uważa, że ​​transpłciowe kobiety to tylko mężczyźni w perukach. Gdzie jest gniew lewicy lub społeczności gejowskiej? WOKE powinno być opcjonalne, jeśli jesteś Demokratą.”

niezależny Skontaktuj się z przedstawicielem firmy Kimmel w celu uzyskania komentarza.

Jenner ogłosiła swoją kandydaturę na gubernatora Kalifornii w kwietniuPotwierdziła, że ​​wystartuje w wyborach do Partii Republikańskiej w państwie, bastionie Demokratów.

W dniu rozmowy kwalifikacyjnej widok Czwartek 9 czerwcaByła gwiazda telewizji reality, 71 lat, była zdenerwowana ze współprowadzącą Joy Behar, która wygrała wybory w 2020 roku.

READ  Fala upałów w Europie w 2023 r.: mapa pogody i wiadomości, z Włochami i Hiszpanią dominującymi w śmiertelnym upale „Cerberusa”

„Chcę cię o coś zapytać, zanim wyruszymy, ponieważ czas się skończył. Behar zaczął coś ważnego, abym wiedział. „Mówisz, że jesteś Republikaninem, a ja tylko się zastanawiam, ponieważ wielu Republikanów w tym kraju uważa, że ​​Donald Trump wygrał wyborach, nie Joe Bidena. Czy jesteś jednym z tych ludzi, jednym z tych republikanów? „

„Nie zamierzam się w to zagłębiać. Te wybory się skończyły” – powiedział Jenner.

„Myślę, że Donald Trump zrobił kilka dobrych rzeczy” – powiedziała. „To, co podobało mi się w Donaldzie Trumpie, to to, że był destrukcyjny”.

„Ale czy on wygrał? Czy wygrał wybory? ” Behar rzucił jej wyzwanie.

„Był kaleką, kiedy był prezydentem” – odpowiedział Jenner. „Chcę zrobić to samo. Chcę iść i być destruktorem w Sacramento. Musimy zmienić system. Chcę zmienić ten system na pozytywny. Jestem w tym dla ludzi”.