Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Brazylia (W) vs Polska (W) Prognozy, typy bukmacherskie i szanse na wygraną 2 czerwca 2022

Brazylia (W) vs Polska (W) Prognozy, typy bukmacherskie i szanse na wygraną 2 czerwca 2022

Zwycięstwo 3:2 w Lidze Narodów 2019 było pierwszym i ostatnim sukcesem reprezentacji Polek przeciwko Brazylii. Zmiana trenera mogła coś zmienić, ale to nie jest pewne – Brazylijczycy wciąż radzą sobie lepiej.

Zdobądź bonus powitalny!

Guimaraes przywiózł do Kalifornii eksperymentalny zespół. Rezerwy otaczają wiecznie niezadowolonych McCris, Carolina i Lauren. Sama Lauren nie jest katarskim majorem, chociaż ma doświadczenie. W meczu otwarcia z Niemcami zespół rezerw bardzo ucierpiał – rozegrano cztery mecze, w tym trzy z zaledwie dwoma punktami. Jednak zwycięstwo zostało osiągnięte.

Coś jednak można już powiedzieć o tej mało znanej Brazylii. Wszystkie drużyny Guimaraes wyglądają tak samo, a ten nie jest wyjątkiem. Dziewczyny są mistrzami w blokowaniu, dobre w przyjmowaniu i bez zbędnego ryzyka na służbie. W rezultacie pojawia się niewiele błędów serwisowych i jeszcze mniej asów. Brazylijki nie serwują dużo, ale dobrze, więc blok działa dobrze. Swoją drogą, Niemcy pokonały w polu karnym wynikiem 13:6.

Polacy pokonali Kanadę w pierwszej rundzie, a także w czterech meczach. W drużynie nie ma Smarzka ani Stysiaka, ale Stefano Lavarini ma wielu doświadczonych i wprawnych siatkarzy. Jedyne, co pozostało do zrobienia, to przekształcić ich w spójny zespół, czego jego poprzednik Noruki nie zrobił w ciągu ostatnich kilku lat.

Z Kanadą polscy zawodnicy wykonali 13 zagrywek i sześć fauli. Najprawdopodobniej nie będą mieli sześciu asów w meczu z Brazylią, ale liczba fauli zależy w dużej mierze od liczby meczów. Ujemne handicapy Brazylii pod względem błędów serwisu i bloku są koniecznością, a Polska prawdopodobnie będzie miała więcej asów, ale niewiele.

Teraz, aby uzyskać sumy statystyczne. W meczu Polska-Kanada, w czterech setach, było dziewięć asów; W meczu Brazylii z Niemcami – osiem. Ponieważ Brazylia wyprzedziła Kanadę w recepcji, remis z łączną liczbą ponad 8,5 asów w czterech setach będzie prawdopodobnie trudny do zdobycia.

READ  Medale Lekkoatletyki – Niesamowita Tygodniowa Sztafeta dla Włoch i Jamajki

W ubiegłym sezonie ci rywale rozegrali tylko trzy mecze w najgroźniejszym składzie. Cóż, już mówiłem – polskie supergwiazdy nigdy nie będą gwiezdnym zespołem. Cóż, statystyki tego meczu to: 13:7 na korzyść Brazylii w blokach, 4:1 na korzyść Polski w asach i 15:10 na korzyść w błędach zagrywek.

Bukmacherzy nie mają handicapów na 12.00, więc wybiorę to, co mamy. Oczywiście biorąc pod uwagę fakt, że Brazylia ma dzień wolny i nie potrzebuje aklimatyzacji:

  • łącznie poniżej 8,5 asa za 1,67;
  • Razem poniżej 175,5 punktu za 1,89;
  • Prawidłowy wynik 3-0 za 2,50.

TelecomAsia Sport poszukuje typów do siatkówki. Kontakt [email protected] po więcej informacji.