Bracia Russo, bracia Jonas: praca z rodzeństwem

Istnieje wiele znanych par rodzeństwa, które zakończyły współpracę w projektach biznesowych i kreatywnych. Jedyną zaletą jest to, że doskonale się rozumieją i są prawie jak partnerzy podwójni w grze w rakietę, gdzie każdy partner instynktownie wie, kto z nich powinien się cofnąć, a kto zrobić krok do przodu, aby oddać strzał. Wiele odnoszących sukcesy par w sztukach kreatywnych kontynuowało więzi rodzinne aż do biznesu, takich jak bracia Russo, bracia Warner, stolarze, Billie Eilish współpracująca ze swoim bratem, bracia Jonas, słynni bracia Osmond i rodzina Jacksonów śpiewacy. Kto założył Jackson 5?

Oto historia ich wspólnych projektów:

Bracia Russo

Anthony i Joseph Russo urodzili się w odstępie nieco ponad roku. Ich rodzice byli teściami, ale obaj bracia ukończyli szkołę z angielskim jako jednym z głównych przedmiotów. Później udają się na Case Western Reserve University i podczas gdy Anthony studiuje prawo, Joe zajmuje się aktorstwem. Postanawiają zaciągnąć kredyt studencki i nakręcić Pieces , film, do którego zgłosili się na Slamdance Film Festival , gdzie został zauważony przez Stevena Soderbergha i zaproponował wyreżyserowanie komedii kryminalnej Welcome to Collinwood . Potem pojawiło się kilka innych projektów, a reszta ostatecznie doprowadziła do powstania MCU.

reklama

Warner Bros.

Studio i biznes filmowy Warner Bros. świętują w 2023 roku 100 lat. Ich rodzice byli polskimi Żydami i wyemigrowali do Ameryki, krainy możliwości i marzeń pod koniec lat 80. XIX wieku. Czterej bracia — Harry, Albert, Sam i Jack — mieli polskie imiona, ale je porzucili, a trzej starsi chłopcy wynajęli projektor filmowy, aby założyć kina i wyświetlać filmy w górniczych miastach. W 1904 roku zajęli się dystrybucją filmów, zanim nakręcili własne filmy w okresie pierwszej wojny światowej. Sam i Jack wyprodukowali go, podczas gdy Harry i Albert zajęli się finansowaniem i dystrybucją. W ten sposób ich partnerstwo, które trwa już 101 lat, umocniło się.

READ  Film Władimira Putina o mafii będzie pierwszym angielskim filmem Patricka Vegi - The Hollywood Reporter

stolarze

Brat i siostra Richard i Karen Carpenter założyli akustyczną grupę instrumentalną o tej samej nazwie, a ich piosenki żyją w pamięci publicznej od prawie 60 lat. Obaj zaczęli występować w połowie lat 60. z Richardem na fortepianie i Karen śpiewającą i grającą na innych instrumentach. Podpisali kontrakt z wytwórnią płytową i odnieśli ogromny sukces swoimi dwoma pierwszymi singlami, Close to You i We’re dopiero zaczynamy. To był ich początek, a następna dekada była naznaczona ciągłymi trasami koncertowymi i serią hitów, z 12 hitami z pierwszej dziesiątki, w tym Please Mr Postman i Leaving on Jet Plane. Nie mogli znieść stresu związanego z trasą koncertową i obaj mieli problemy zdrowotne. W 1983 roku Karen zmarła na atak serca, co przerwało jej udaną karierę. Jednak ich piosenki żyją w ludzkich sercach i umysłach.

Billie Eilish i Phineas Bird O’Connell

Oni są bratem i siostrą. Jako piosenkarz, autor tekstów i producent muzyczny Finneas pisał dla wielu piosenkarzy, ale głównie dla zakresu wokalnego swojej siostry Billie Eilish. Ich wspólna praca zdobyła Płyta Roku, Album Roku, Piosenka Roku i kilka innych nagród. Billie jest jedną z najlepszych piosenkarek na świecie i zyskała sławę dzięki debiutanckiemu solowemu singlowi Ocean Eyes, który został napisany i wyprodukowany przez jej starszego brata Phineasa. Są synami muzyków, a czteroosobowa rodzina współpracuje razem podczas światowych tras koncertowych Billy’ego. Ich rodzice nauczyli ich pisać piosenki i muzykę.

Bracia Jonas

Nick, Joe i Kevin wstrząsnęli sercami – i scenami – swoimi pop-rockowymi koncertami i występami. Teraz ta trójka jest małżeństwem i ma dzieci, ale nadal razem koncertują i koncertują. Ta trójka zyskała sławę po tym, jak Disney zarejestrował się w ich kanale telewizyjnym i śpiewają razem od prawie 18 lat. Są wciąż młodzi, najstarszy Kevin ma 35 lat, Joe 33, a Nick 30. Nick jest żonaty ze słynną indyjską supergwiazdą Priyanką Chopra, podczas gdy Joe jest żonaty z aktorką Sophie Turner, a żoną Kevina jest Daniela, która jest dobrze znana w mediach społecznościowych i rzeczywistości wpływowy. Gwiazda telewizji.

READ  Dlaczego Twoje zamówienie DoorDash jest opóźnione? Mogą to być usterki techniczne