Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Kevin Feige żałuje, że wybrał Tildę Swinton na starość

Obecnie przygotowujemy się do premiery Shang Qi i Legendy Dziesięciu Pierścieni, Pierwszy film z Marvel Cinematic Universe, którego głównym bohaterem będzie postać z Azji – fakt ten skłonił Kevina Feige’a, twórcę odpowiedzialnego za rozwój wszechświata, do udziału w wywiadzie o swoich refleksjach na temat decyzji, których żałuje trafia do filmów Marvela powstałych w ostatnich latach.

Okazało się to później Uważa za niewłaściwe uważanie Tildy Swinton, zdobywczyni Oscara z Wielkiej Brytanii, za starą Doktor dziwny Od 2016rPonieważ ta postać w komiksach zawsze była mężczyzną i Azjatą. Jak mówi Feige, główną motywacją tej decyzji była chęć uniknięcia stereotypu „starożytnego mędrca azjatyckiego”, dlatego zdecydowano się odwrócić ten schemat, zmieniając płeć i pochodzenie bohaterów – ale przyznaje, że niezależnie od motyw był przykładem „wybielenia” bohatera i zasługiwał na poddanie się krytyce z tego powodu.

Dla przypomnienia, zatytułowany Kontynuacja Dziwny lekarz w multiwersie szaleństwaA w kinach pojawi się w marcu przyszłego roku. Benedict Cumberbatch (Doctor Strange), Schwitel Ejofour (Mordo), Rachel McAdams (Kristen Palmer) i Elizabeth Olsen (Scarlett Witch) powrócą do swoich wcześniej granych postaci – z kolei znany reżyser z filmów o Spider Mania Sam Remy. Shang Qi i Legendy Dziesięciu Pierścieni Natomiast premiera odbędzie się we wrześniu tego roku.


Którego z nadchodzących filmów MCU szukasz najbardziej?

READ  Chris Tucker opowiada o ożywieniu tej postaci w nowym filmie o tworzeniu butów Air Jordan