Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Mój technik paznokci powiedział mi, żebym przestał niszczyć paznokcie żelowymi manicure i zamiast tego używał tego szybkoschnącego, długotrwałego lakieru na Amazon.

Mój technik paznokci powiedział mi, żebym przestał niszczyć paznokcie żelowymi manicure i zamiast tego używał tego szybkoschnącego, długotrwałego lakieru na Amazon.

Nasz zespół jest zaangażowany w znajdowanie i informowanie Cię o produktach i oferty kochamy. Jeśli Tobie również się podobają i zdecydujesz się na zakup przez poniższe linki, możemy otrzymać prowizję. Ceny i dostępność mogą ulec zmianie.

Żyję dla błyszczącego manicure bez odprysków. Jak wiele osób polegam na żelowym lakierze do paznokci, aby mieć pewność, że moje paznokcie będą nieskazitelne przez wiele dni, ale wiąże się to z kosztami. Moje paznokcie są tak słabe i łamliwe, że gdy stają się dłuższe niż opuszki palców, nieuchronnie łamią się w rogach. Niekoniecznie chcę mieć długie paznokcie, ale chciałabym, żeby rosły dłużej niż rosną.

Kiedy ostatnio poskarżyłem się mojej stylistce paznokci na to, że moje paznokcie łamią się w rogach, zasugerował Suchy olśniewający lakier do paznokci. Ponieważ zawsze miałam manicure żelowy, nie miałam pojęcia, co to jest. Suchy olśniewający Wybór był wyrównany.

Wkrótce się tego nauczyłem oślepiać Jest to czteroetapowy system, który zapewnia błyszczący wygląd i długotrwałe wykończenie manicure żelowego bez światła UV lub ostrego procesu usuwania, który uszkadza paznokcie. Zaintrygowało mnie to, więc spróbowałem.

Dziewięć dni później z przyjemnością to zgłaszam Suchy olśniewający Manicure zdecydowanie zasługuje na hype. Dzisiaj jest pierwszy dzień, kiedy zauważyłem mały odprysk, ale dziewięć dni to imponujący wynik jak na opcję bez żelu.

Jak się okazuje, nie musisz nawet iść do własnego salonu paznokci, aby go zdobyć Suchy olśniewający lakier do paznokci; Cały czterostopniowy system jest dostępny pod adresem Amazonka.

Amazonka

Jeśli kochasz długotrwały i błyszczący lakier do paznokci, musisz go wypróbować.

38 dolarów na Amazonie

Kupujący mają możliwość zakupu Zestaw Mini Dazzle Dry Zawiera lakier do paznokci, bazę, top i lakier kolorowy. Dostępny jest nawet dodatkowy rozcieńczalnik do paznokci, którego można użyć do prawidłowego wyrównania lakierów. Oprócz ładnej bladoróżowej odmiany pokazanej powyżej, Zestaw Mini Dazzle Dry Dostępny również w odcieniach np zakurzony kwiatI MlecznobiałyI fiołkoworóżowyI Po prostu truskawkaI Błyszczące czerwone jabłko cukierkówI jasny pomarańczowo-czerwonyI czerwona wiśnia; i więcej.

READ  Każdy film Pierce'a Brosnana został oceniony od najgorszego do najlepszego

Jeśli się uwzględni Suchy olśniewający Kupujący twierdzą, że lakier do paznokci spełnia obietnice szybkiego schnięcia i trwałości Amazonka im na tym zależy.

„Najlepszy lakier do paznokci w historii” skomentował jeden z kupujących. „W połączeniu z systemem działa i wygląda jak żel, ale nie ma światła UV i wysycha w mniej niż 5 minut. Naprawdę fajna sprawa.”

Kolejna klientka, która poświęciła czas, aby jej paznokcie zregenerowały się po manicure akrylowym komentarz„Wszędzie szukałam trwałego produktu, który byłby delikatny dla moich paznokci. Myślę, że to ona! Postępowałam zgodnie z instrukcjami krok po kroku i mój manicure wyglądał świeżo przez 10 dni.”

Byłem zdecydowanie sceptyczny, że cokolwiek może się równać z błyszczącym połyskiem i wytrzymałością manicure żelowego, ale muszę przyznać. Suchy olśniewający Lakier do paznokci jest taki niesamowity. Co więcej, jest to tańsze niż manicure hybrydowy w salonie i mogę to zrobić sama dom Bez żadnych specjalnych narzędzi i świateł. Jeśli jesteś fanką paznokci (albo chcesz nią zostać tego lata!), musisz ich wypróbować. To prawdziwa okazja.

Amazonka

Jeśli kochasz długotrwały i błyszczący lakier do paznokci, musisz go wypróbować.

38 dolarów na Amazonie

Jeśli spodobała Ci się ta historia, sprawdź ją Idealny biały top jest w sprzedaży za jedyne 27 USD w J.Crew.

Więcej od Nieznany:

Kochani, musicie odebrać te 8 produktów podczas wiosennej promocji Sephora

7 niezbędników garderoby na ciepłą pogodę poniżej 28 USD do zdobycia w Nordstrom teraz

Zdobądź te 4 akcesoria Coach za mniej niż 200 USD, aby nosić je przez całą wiosnę i lato

Jeśli chcesz niekończących się komplementów „Dobrze pachniesz”, oto 10 najlepszych długotrwałych perfum do kupienia

Poczta Mój technik paznokci powiedział mi, żebym przestał niszczyć paznokcie żelowymi manicure i zamiast tego używał tego szybkoschnącego, długotrwałego lakieru na Amazon. Zadebiutował w wiedzy.

READ  Najlepsza piekarnia w Massachusetts jest w Springfield, mówi Taste of Home

Pierwotnie wysłane