Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Blok kredowy, Festiwal Indyjski, Disney on Ice

Blok kredowy, Festiwal Indyjski, Disney on Ice

Rydwan Festiwal przenosi kulturę indyjską do centrum El Paso

Festiwal Git przyniesie w sobotę indyjską kulturę, jedzenie, muzykę i tradycje do centrum El Paso.

Będzie to drugi rok Festiwalu Rydwanów, który w El Paso przenosi kulturę, jedzenie, muzykę i tradycje Indii.

Festiwal odbędzie się w sobotę od 14 do 20 na parkingu przy 401 East Main St. (Naprzeciwko Hotelu Indigo) w centrum El Paso. Rozrywka obejmie przedstawienia teatralne z RPA, Polski i Londynu; Namiot ajurwedyjski odczyty jogi wedyjskiej astrologii. Kabina do medytacji.

Chalk the Block świętuje 15 lat

"Najlepsi w serialu" Andrea Torres na Festiwalu Sztuki Chalk the Block odbywającym się w październiku 2019 r. w centrum El Paso.

Rodzinny Festiwal Kredy Bloku odbędzie się od piątku do niedzieli w centrum El Paso. W tym roku jest sponsorowany przez Federalną Unię Kredytową Raiz. Noc przedpremierowa odbędzie się w piątek od 18:00 do 22:00; Wydarzenie potrwa od 10:00 do 22:00 w sobotę i od 11:00 do 15:00 w niedzielę.

Festiwal, który przypada 15 lat w 2022 roku, zwykle przyciąga prawie 50 000 w ciągu trzech dni, a wielu artystów uczestniczy w śródmiejskiej dzielnicy artystycznej i jej okolicach. W obchodach biorą udział lokalne talenty artystyczne, takie jak artyści kredy, muzycy, muraliści oraz sprzedawcy sztuki i rękodzieła. Ponadto podczas festiwalu pokazane zostaną interaktywne instalacje artystów uznanych na całym świecie.

Disney Snowboarding w El Paso

Disney on Ice powróci do El Paso w ten weekend z wieloma programami i ich kultowymi postaciami.

Popularny pokaz jazdy na łyżwach z pokazami Road Trip Adventures powraca od czwartku do niedzieli w amfiteatrze hrabstwa El Paso. Pokazy odbędą się w czwartek i piątek o 19:30. oraz południe, 15:30 i 19:30 w soboty i niedziele. Bilety od 25 USD plus opłaty są dostępne na Ticketmaster.com.

Chinati Weekend w Marfie w Teksasie

Od wydarzenia lokalnej społeczności w 1987 roku, Chinati Weekend w Marfie stał się co roku popularnym wydarzeniem kulturalnym ze specjalnymi wystawami, wykładami i muzyką, które są oferowane bezpłatnie dla publiczności. Weekend w Chinati potrwa od piątku do niedzieli.