Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Oglądaj Super Mario Bros. Super Mario Bros. z Chrisem Pratt

YouTuber stworzył wersję Super Mario Bros z prawdziwym Chrisem Prattem.

Napisane przez Jasona Collinsa | opublikowany

Jakby internet nie mógł stać się dziwniejszy, YouTuber pracuje obecnie nad remake’iem w realistycznym stylu 1985 Super Mario Bros. W roli włoskiego hydraulika Chrisa Pratta, jakby ogłoszenie nowego filmu z tym samym aktorem nie było wystarczająco stresujące. Mimo to remake Super Mario Bros. Właściwie wygląda naprawdę dobrze, dzięki Unreal Engine i, jak wspomniał komentarz zwiastuna, trzy miesiące wysiłku i milion samouczków.

według KotakuYouTuber o nazwie Re-Imagined Games przesłał film z oryginału z 1985 roku Super Mario Bros. Jest odświeżony za pomocą Unreal Engine i nie ma w nim nic poza następną jazdą Mario Film – Chris Pratt. Trzeba przyznać, że zwiastun zawiera wysokiej jakości prace, a jeśli ktoś chce sprawdzić pracę Re-Imagined Games, ma szczęście, ponieważ kanał jest pełen treści o postępach w remake’u.

Jeśli pominiemy pełny, szczegółowy pokaz Chrisa Pratta w jego kultowych strojach roboczych – które również świetnie wyglądają – gra wygląda naprawdę fajnie. Cały świat jest reprezentowany ze szczegółową grafiką i ulepszoną fizyką. Jak grać, remake Super Mario Bros. Jest to wszystko, czego można oczekiwać od jednej z najdroższych gier w historii, w tym łamanie bloków, skakanie na wrogów, chwytanie przedmiotów i dotykanie masztu flagowego na końcu każdego poziomu.

Jest jednak kilka ulepszeń. Teraz gra posiada platformę 3D, która zgodnie z imitacją głosu robota-bota symulującego Honest Trailers nie ułatwia rozgrywki. Wręcz przeciwnie. The Super Mario Bros. Jest wciąż w fazie rozwoju i nie wszystkie zasoby zostały okrojone. Na przykład postać Jacka Blacka, Bowser, jest w tej chwili tylko sześcianem. Ale twórca gry dał jasno do zrozumienia, że ​​złoczyńca pojawi się w jednej z nadchodzących aktualizacji i że będzie nadal rozwijał i udoskonalał grę.

READ  Opuszczone centrum handlowe oferuje schronienie i przyjaźń ukraińskim uchodźcom wśród strachu

Biorąc pod uwagę, że stworzyli bardzo lojalny model dla Chrisa Pratta jako Mario, możemy już założyć, że Bowser mógłby pojawić się jako animowana wersja Jacka Blacka – nie bylibyśmy zaskoczeni. W pokrewnym temacie Oświetlenie — firma, która stworzyła uczniowie Znani — Zareklamuj swój profil Super Mario Adaptacja jakieś dwa lata temu. Oczywiście kochankowie Super Mario Bros. Nie byłam tak wesoła, jak można by się spodziewać. Trzeba przyznać, że niekorzystna reakcja była w dużej mierze inspirowana wcześniejszą próbą przetłumaczenia Mario z kartridży do gier na srebrny ekran.

Film z 1993 roku był wielką porażką, nawet jego zagorzali fani Super Mario Bros. i kompletne Mario Franczyza nadal uważa nieudany film za hańbę dla nazwy franczyzy. I szczerze mówiąc, obsadzenie Chrisa Pratta jako kolejnego bohatera filmu nie pomogło zbytnio w poprawie początkowej reakcji. Nie ma jednak sensu oceniać książki po okładce. Podczas gdy zdecydowana większość Mario Fandom wyraził zaniepokojenie interpretacją postaci przez Pratta, aktor wciąż może nas zaskoczyć swoim występem.

Biorąc to wszystko pod uwagę, Super Mario Bros. Baza fanów ma długą historię świetnych projektów fanowskich, w tym edycji Re-Imagined Games. Niestety, wiele z nich zostało poważnie zamkniętych przez Nintendo poprzez DMCA, uniemożliwiając spragnionym treści fanom czerpanie przyjemności z czegoś, czego sama firma nie zapewniłaby.