Blagoy Ivanov vs. Marcin Tybura został dodany do UFC Fight Night 4 lutego

Mecz wagi ciężkiej pomiędzy Marcin Tebora A Blagoy Ivanov to najnowszy dodatek do lutowego wydarzenia UFC Fight Night.

MMA Junkie potwierdził z kilkoma osobami zbliżonymi do sytuacji, że Tybura (23-7 MMA, 10-6 UFC) i Ivanov (19-4 MMA, 4-2 UFC) zgodzili się na starcie UFC Fight Night 4 lutego, która odbywa się na UFC Apex w Las Vegas i jest transmitowana na ESPN+. Ludzie prosili o zachowanie anonimowości, ponieważ UFC nie wydało jeszcze oficjalnego oświadczenia.

Podziemne MMA Jako pierwszy przekazał wiadomość o rezerwacji.

36-letni Iwanow wrócił po dwuletniej przerwie w maju i pokonał Marcosa Rogério de Limę jednogłośną decyzją na UFC 274. Zwycięstwo przerwało dwie przegrane walki Bułgara, ale obie porażki nastąpiły po niejednogłośnych decyzjach z Augusto Sakai i Derrickiem Lewisem.

Spróbuje utrzymać impet w starciu z ostoją Division, Tyburą. 37-letni Polak wygrał sześć z ostatnich siedmiu walk, w tym ogromne zdenerwowanie wcześniej niepokonanego Aleksandra Romanowa na UFC 278 w sierpniu. W swoim obecnym występie Tybura pokonał także Bena Rothwella, Grega Hardy’ego i Walta Harrisa, a jego jedyną porażką był pojedynek z byłym mistrzem Bellatora, Alexandrem Volkoffem.

Najnowszy skład gali UFC Fight Night, która odbędzie się 4 lutego, obejmuje teraz: