Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Audrey Demschko 1940-2023 | Wiadomości, sport, praca


POLSKA – Z ciężkim sercem dzielimy się informacją o śmierci Audrey Demeczko w jej domu, w czwartek 14 września 2023 roku. Audrey odeszła spokojnie, we śnie, w towarzystwie rodziny.

Audrey urodziła się w Lenoir w Północnej Karolinie jako jedyna córka George’a Price’a i Virginii Bolick Price.

Audrey była kochającą i wspierającą żoną i matką. Po tym jak jej dzieci opuściły dom, pracowała w lokalnym domu opieki dziennej. Była także kierownikiem biura w praktyce lekarskiej w Kalifornii.

Pozostawiła męża, Roberta Charlesa Demschko z Polski; córka Terry Ann Henry z Chester w stanie Wirginia; synowie, Steven (Rose) Demschko i David (Tina) Demschko, obaj z Oklahoma City w stanie Okla.; brat Larry z Reidsville w Północnej Karolinie; synowa Ruth Demschko z Oklahoma City; wnuki, Kenneth Payne i Lynn (Brian) Norr, cała Kalifornia; Matthew i Madison Demschko z Oklahomy; Robert (Sierra) Demechko z Kalifornii; Jesse Demschko z Oklahomy; Drew (Paula) Demeshko z Teksasu i Payton Demeshko. Audrey pozostawiła 13 prawnuków i jednego prawnuka.

Audrey poprzedziła śmierć jej syna Roberta Edwarda Demschko oraz jej braci: Johna, George’a i Gary’ego Price’a.

Telefony będą czynne we wtorek, 19 września 2023 r., w godzinach 17:00–19:00, w domu pogrzebowym Higgins-Reardon, Kaplica Polska.

Uroczystość za życia odbędzie się w środę, 20 września 2023 r. o godzinie 11:00 w domu pogrzebowym.

Rodzina Audrey składa szczere podziękowania Valley Hospicjum oraz drogim przyjaciołom Betty i Joe Haasom, Ruth i Kenny’emu Spencerom za ich miłość i wsparcie w tym trudnym czasie.

(specjalne powiadomienie)

Dzisiejsze najświeższe informacje i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczejREAD  Białoruska biegaczka Kristyna Cimanouska została dopuszczona do startu w reprezentacji Polski