Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Atlus 13 Sentinels: Aegis Rim pojawi się na Nintendo Switch 12 kwietnia 2022 r

Atlus ogłasza, że ​​zaprezentuje „wysoce cenioną” epopeję science fiction 13 Strażników: Aegis Rim Pojawi się na Nintendo Switch 12 kwietnia 2022 tutaj na Zachodzie.

Ten tytuł jest opisywany przez Atlus i Vanillaware jako dramatyczne doświadczenie, które łączy w sobie powieść wizualną, lekkie elementy układanki i RTS – gdzie przyszłość leży w rękach 13 młodych pilotów i ich strażników. Jako gracz, Twoim zadaniem jest rozwikłać ich historie i odkryć prawdę w przeplatanej historii, która rozciąga się w czasie i przestrzeni.

Ten sam tytuł pojawił się na PlayStation 4 we wrześniu ubiegłego roku i na jego siostrzanej witrynie popchnij pudełko Daj mu dziewięć na dziesięć gwiazdek. Oto, co powiedzieli w recenzji bez spoilerów:

„13 Sentinels: Aegis Rim to wyjątkowa powieść wizualna – i zaskakująco świetna gra strategiczna. Próbując czegoś innego, Vanillaware stworzyło jedną ze swoich najlepszych gier do tej pory. To ekscytująca historia całkowicie wypełniona niesamowitymi przemianami i uroczymi postaciami, a wszystko to w świetny styl wizualny. Nie śpij na 13 Sentinels — to jeden z najlepszych w 2020 roku”.

Czy jest to gra, w którą możesz zagrać na Nintendo Switch? Zostaw komentarz poniżej.

READ  Nowy e-rower Acera będzie wykorzystywał sztuczną inteligencję do nauki poruszania się po mieście