Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Cena notebooka do gier Dell G15 spada do zaledwie 784 USD dzięki niesamowitej zniżce w Czarny piątek • Eurogamer.net

Jeśli szukasz laptopa, który nadaje się do wielu celów, takich jak granie, nauka i praca, Dell G15 od jakiegoś czasu jest doskonałym wyborem. Dzięki wyprzedaży w Czarny piątek ten notebook do gier jest teraz jeszcze tańszy, co czyni go świetnym prezentem dla siebie lub bliskiej osoby.

Model, o którym dzisiaj mówimy w cenie 784 USD w witrynie firmy Dell Poniżej regularnej ceny wynoszącej 1219 USD, ogromny 35-procentowy rabat i ogromne oszczędności w wysokości 435 USD.

Przedstawiony tutaj model Dell G15 działa na procesorze Intel Core i5-11400H. Jest to 6-rdzeniowy/12-wątkowy procesor o maksymalnej częstotliwości turbo 4,5 GHz i 12 MB Intel Smart Cache. Jeśli chodzi o GPU, G15 jest wyposażony w kartę Nvidia GeForce RTX 3050 Ti z 4 GB pamięci GDDR6. Chociaż RTX 3050 Ti ma ponad budżetowe spektrum, nadal obsługuje wszystkie funkcje mocniejszego procesora graficznego RTX, w tym akcelerowany sprzętowo ray tracing, DLSS, Reflex i NVENC.

G15 jest wyposażony w 8 GB pamięci DDR4 o pojemności 2933 MHz, którą użytkownik może rozbudować. Jest również wyposażony w dysk SSD M.2 NVMe o pojemności 512 GB, który można również rozbudowywać. Dostajesz także łączność Wi-Fi 6 i baterię 56 Wh.

Ekran w G15 mierzy 15,6 cala. Jego rozdzielczość to 1920 x 1080 z częstotliwością odświeżania 120 Hz. Dzięki temu ekran jest idealny do grania w szybkie strzelanki, w których ważne są czasy reakcji, a urządzenie jest w stanie obsługiwać konkurencyjne strzelanki z maksymalną częstotliwością odświeżania.

G15 obejmuje roczny serwis sprzętu firmy Dell z serwisem u klienta po przeprowadzeniu zdalnej diagnozy. Za jedyne 40 USD możesz przejść na wsparcie premium przez dwa lata. Windows 11 Home jest preinstalowany, więc nie musisz wydawać dodatkowych pieniędzy na system operacyjny.

Do wyprzedaży firmy Dell w Czarny piątek zostało tylko kilka godzin, więc upewnij się, że szybko skorzystasz z oferty, zanim wygaśnie. Jeśli chcesz sprawdzić inne oferty produktów firmy Dell, odwiedź naszą witrynę internetową Przewodnik firmy Dell dotyczący Czarnego Piątku. I nie zapomnij iść za nim Umieść tweeta Więcej ofert i rabatów.

READ  Zapowiedź gier PS Plus Essential na czerwiec 2023 r