Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Assassin’s Creed Valhalla kończy historię Efor darmowym DLC

Assassin’s Creed Valhalla kończy historię Efor darmowym DLC

Demo Ubisoft’s Assassin’s Creed zawiera wiele informacji na temat przyszłości serii, co nie oznacza, że ​​odeszliśmy jeszcze od Assassin’s Creed Valhalla; W przyszłości gra będzie miała jeszcze więcej darmowej zawartości.

Assassin’s Creed Walhalla Więcej darmowej zawartości pojawi się w tym roku, wraz z pojawieniem się DLC Ostatni rozdział.

Assassin’s Creed Valhalla dostanie więcej darmowej zawartości do pobrania

Ubisoft’s Assassin’s Creed Show świętuje 15-lecie serii; Patrząc zarówno na przeszłość w starych grach, jak i na przyszłość z nowymi tytułami, które dopiero nadejdą. Ubisoft nie skończył jeszcze jednak z Assassin’s Creed Valhalla; Darmowe DLC Last Chapter do pobrania ma pojawić się jeszcze w tym roku, kiedy będzie zawierało linki do niektórych akcji w grze.

Assassin’s Creed Valhalla skierowała się do Irlandii z gniewem druidów, do Francji z oblężeniem Paryża i do Svartalfheim z Świtem Ragnarök – mieliśmy też zapomnianą sagę, wyzwania mistrzostwa i grobowce męczenników. Nie mamy jeszcze żadnych informacji na temat kolejnej zawartości do pobrania w grze, ale wygląda na to, że możemy spodziewać się ostatniej przygody dla Eivora.

Czy liczyłeś na więcej Assassin’s Creed Valhalla, czy nie możesz się doczekać kolejnej gry z serii? Daj nam znać w komentarzach i sprawdź Ubisoft Zapowiedź Assassin’s Creed Mirage A Akcja Assassin’s Creed rozgrywa się w feudalnej Japonii!

READ  Xbox, Nintendo dołączają do Sony w pomijaniu E3