Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Oto pierwsze spojrzenie na to, jak gra się w The Division Heartland

Oto pierwsze spojrzenie na to, jak gra się w The Division Heartland

W ramach ubiegłorocznego programu Ubisoft Forward Show firma Ubisoft ujawniła pierwszy zwiastun rozgrywki nadchodzącej gry The Division, The Division Heartland.

Niezależny i darmowy dodatek do serii The Division, Heartland to wieloosobowa strzelanka survivalowa „osadzona w małym miasteczku w Ameryce we wszechświecie Division”. Chociaż początkowo spodziewano się, że zostanie wydany w latach 2021-22, teraz patrzymy na lata 2022-2023 na komputerach PC, konsolach i w chmurze.

Tom Clancy’s The Division Heartland: Wprowadzenie dla programistów.

„Ta samodzielna gra The Division wprowadza nowe grywalne postacie w wiejskiej scenerii z dala od wydarzeń w Nowym Jorku i Waszyngtonie”, wyjaśnia Ubisoft, potwierdzając, że Team Red Storm — „drużyna weteranów, która pracowała nad serią od pierwszego The Gra dywizyjna” — rozwija strzelankę.

Silver Creek było kiedyś zabawnym miastem na amerykańskim Środkowym Zachodzie, ale zostało zrujnowane po rozprzestrzenieniu się grypy dolara.W odpowiedzi na wezwanie o pomoc gracze wcielą się w rolę lojalnych agentów Division z całego kraju.

„Walcząc u boku i przeciwko wyszkolonym agentom, gracze będą odkrywać tajemnice Silver Creek i dadzą nadzieję na to, co pozostało z małego miasteczka w Ameryce”.

Chociaż w komunikacie prasowym nie podano szczegółów, kiedy dokładnie rozpoczną się testy beta, Ubisoft zaprasza teraz graczy do zarejestrowania swojego zainteresowania. Jeśli jesteś naprawdę zainteresowany, śmiało weź udział w przyszłych przesłuchaniach zamkniętych na Oficjalna strona internetowa.

Aby uzyskać więcej informacji o tym, co wyszło zeszłej nocy w Ubisoft Forward, sprawdź Ubisoft opowiada o Assassin’s Creed Mirage, od rozszerzenia Valhalla po celebrację niezależnej serii. Wieczór zdominowała zadziorność Obecnie trwają prace nad dwoma świetnymi projektami Assassin’s Creed I dwa projekty gier mobilnych, w tym jeden w Chinach. Oczywiście przed tym wszystkim jest jeszcze Nie mogę się doczekać Assassin’s Creed Mirage w przyszłym rokubardzo.

My też się dowiedzieliśmy Assassin’s Creed Valhalla otrzyma dodatkową zawartość „Ostatni rozdział”, Rayman w Mario + Rabbids Sparks of HopeA Rainbow Six Mobile uruchamia zamkniętą wersję beta. O I Dwie nowe postacie są w drodze do Smash Bros-like Brawlhalla.

READ  Nadchodząca gra Gollum otrzyma nowy zwiastun, który pokaże ukrytą rozgrywkę Parkour