Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Artysta poszukiwany do projektu rzeźby w parku miejskim Cheektowaga

Artysta poszukiwany do projektu rzeźby w parku miejskim Cheektowaga

Usługi artystyczne Inc. w WNY poszukuje propozycji projektu, który celebruje polskie dziedzictwo miasta.

CHEEKTOWAGA, NY — Biuro Zgromadzenia Moniki B. Wallace i Arts Services Inc. w zachodnim Nowym Jorku poszukuje artystów do projektu plenerowego w Cheektowaga Town Park w Miasteczko Cheektowaga.

Chcą wybudować pomnik upamiętniający polskie dziedzictwo miasta. Post sugeruje wykorzystanie Amfiteatru w Parku, Pomnika Sił Zbrojnych Polskich w Canalside/Buffalo Naval Park oraz Pomnika Pułaskiego w centrum Buffalo jako inspiracji.

„Miasto Cheektowaga ma bogate polskie dziedzictwo i historię, a ten publiczny projekt artystyczny ma na celu uczczenie tego dziedzictwa i historii w całości w Town Park” – powiedział członek Zgromadzenia Wallace.

Artyści będą musieli złożyć ofertę z budżetem od 20 000 do 26 000 USD do 17:00 10 lutego. Artyści są zobowiązani do dostarczenia wszystkiego, co jest potrzebne do ukończenia rzeźby, a miasto zapewnia miejsce do przechowywania w razie potrzeby.

Oferty można składać w formacie PDF pod adresem [email protected] Z tematem „Propozycja Chektowaga NY”.

Po upływie terminu komisja złożona z specjalistów od sztuki, specjalistów biznesu i mieszkańców Cheektowaga dokona przeglądu propozycji.

Propozycja zostanie wybrana gdzieś w lutym, a publiczne ogłoszenie zostanie ogłoszone w marcu. Spotkania planistyczne rozpoczną się około marca lub kwietnia, a ostateczne prace zakończą się wiosną lub latem.

Więcej informacji o projekcie można znaleźć na stronie asiwny.org/calls-for-work

READ  25 pomysłów na francuski manicure z zewnątrz, aby odtworzyć klasyczny wygląd