sport

Artur Peterlini 1919-2021 | Wiadomości, sport, praca

POLSKA – dr Arthur Petrelini, lat 102, zmarł we wtorek 31 sierpnia 2021 r. w swojej rezydencji, pośród kochającej rodziny.

Art urodził się w Youngstown 9 marca 1919 roku jako syn Josepha i Concetty d’Ciata Petrolini.

Przez całe życie Art był absolwentem South High School w 1938 roku, a następnie Choffin.

Sztuka w swoich wczesnych latach była zatrudniona w Teatrze Strand. Następnie, w 1941 roku, kontynuował karierę w Phoenix Electric Co. Współpracownicy i negocjują umowy. Podczas swojej pracy zorganizował również firmowy turniej kręgli i golfa dla wszystkich pracowników.

Art był byłym członkiem kościoła św. Stanisława, członkiem statutowym św. Łukasza, a ostatnio katolickiego kościoła św. Karola. Sztuka pełniła rolę mentora i była członkiem chóru św. Łukasza. Pomagał także w organizacji dorocznego festiwalu kościelnego, gdzie przez kilka lat pracował jako krupier pokerowy.

Kiedy Art przeniósł się do Boardman, pomógł założyć Ligę Golfa w St. Łukasza, a także Applewood Golf League. Art i jego zmarła żona Lottie zaczęli sprzedawać St. Luke’s Kolachi Sale półroczna sprzedaż według rodzinnego przepisu Luke’a.

Art bardzo poważnie podchodził do wszystkiego, co robi, niezależnie od tego, czy chodzi o pracę, aktorstwo, czy hobby. Był dumny z bycia zawodnikiem nawet przez swoje starsze lata gry w golfa, a także z osiągnięcia i utrzymania statusu snajpera podczas II wojny światowej przez całe życie.

Art był zapalonym golfistą, czasami grając w golfa trzy turnieje na raz. Ciesz się corocznymi wycieczkami golfowymi na Florydę, Karolinę i Gruzję.

Art pomógł zorganizować dwie grupowe wycieczki do Włoch, gdzie odwiedził swoich bliskich, a nawet spotkał papieża Jana Pawła II. Art lubił też okresowe wycieczki do Las Vegas z członkami swojej rodziny.

Sztukę ocalało dwoje dzieci, Art (Laurie Arnaut) z Polski, gdzie ostatnio mieszkał, oraz Eric Monacci z NJ; dwoje wnuków, Andrzej i Daniel; Wiele siostrzenic i siostrzeńców. i jego długoletnia towarzyszka Millie Nice.

READ  Karen Marie Weims 1942-2021 | Wiadomości, sport, praca

Żona Arta, Charlotte „Lottie” Tuchman, poprzedziła jego śmierć 27 listopada 1986 roku.

Oprócz rodziców śmierć Arta poprzedziła trójka rodzeństwa, Albert i Alfred „Curley” oraz William „Cocky”; i jego siostra Phyllis (Zizou).

Rodzina Art chciałaby podziękować personelowi Mercy Health, Hospicjum Doliny za ich szczególną troskę w ciągu ostatniego roku oraz szczególne podziękowania dla jego wnuków, Andrew i Dunn, za opiekę nad nim jak żadną inną wnuczką.

Rodzina i przyjaciele mogą zadzwonić w poniedziałek, 6 września 2021 r., w godzinach 16-19 w Fox Funeral Home, 4700 Market St. , Boardman i od 10 do 10:50 we wtorek, 7 września, w St. Charles Church, 7345 Westview Drive, Boardman, po czym o godzinie 11 odbędzie się chrześcijańskie nabożeństwo pogrzebowe, celebrowane przez wielebnego Philipa Rogersa.

Pogrzeb odbędzie się na cmentarzu Lake Park w Youngstown.

Aranżacje zlecono Domowi Pogrzebowemu im. Edwarda J.. Fox i synowie. Rodzina i przyjaciele Artura mogą odwiedzić stronę www.foxfuneralhome.org, aby obejrzeć ten nekrolog i złożyć kondolencje rodzinie Petrollini.

(uwaga specjalna)

About the author

Valerie Rogers

„Totalny maniak jedzenia. Nerd zombie. Idol z przyszłości. Wichrzyciel. Badacz mediów społecznościowych”.

Add Comment

Click here to post a comment