Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Ankieta: Box Art Brawl: Pojedynek nr 98 – Super Mario Strikers

Zdjęcie: Nintendo na żywo

Witam wszystkich i witamy ponownie w kolejnej edycji bijatyka pudełkowa!

w wydanie z zeszłego tygodniaprzyjrzeliśmy się Wojownicze Żółwie Ninja 2: Powrót z kanałów dla Jima Boya. To była bardzo bliska rozmowa! Chociaż wielu z was darzyło wielką sympatią zachodnią sztukę pudełek, ostatecznie wygrała bardziej subtelna decyzja Japonii, zdobywając 57% głosów.

W tym tygodniu z Mario Strikers: Battle League Ponieważ data premiery 10 czerwca szybko się zbliża, wracamy do miejsca, w którym wszystko się zaczęło w 2005 roku Super Mario Strikersznany również jako Mario rozbija piłkę nożną w Europie i Australii.

Tym razem, ponieważ grafika pudełkowa w Ameryce Północnej i Japonii jest bardzo podobna, te dwa regiony połączą siły z zupełnie innym designem występującym w Europie. Więc zejdź z siedzenia, rozciągnij łydki i przygotuj się na kolejną Box Art Brawl!

Upewnij się, że oddajesz swój głos w poniższej ankiecie; Ale najpierw przyjrzyjmy się samym artystycznym projektom pudełek.

Ameryka Północna i Japonia

Super Mario Strikers
Zdjęcie: Nintendo

Cóż, zaczynamy od Super Mario Strikers i jest to dość zajęte w porównaniu z wersją UE. Mamy samego Mario z przodu i pośrodku, który ma wystrzelić piłkę przez pole, wraz z Donkey Kongiem z przodu i wygląda na to, że jest albo niesamowicie zły, albo zaraz zmoczy spodnie ze strachu.

Styl artystyczny jest tu po prostu wspaniały. Trend, który utrzymywał się z każdym kolejnym wydaniem Mario Strikers. Nieuporządkowane pociągnięcia piórem nadają dziełu pewne wrażenie ruchu, co do którego wątpimy, by można je było łatwo odtworzyć gdzie indziej.

Europa

Mario rozbija piłkę nożną
Zdjęcie: Nintendo

Pomińmy fakt, że wersja europejska zawiera tutaj zupełnie inną nazwę gry. Przedstawiona grafika jest bardziej powściągliwa w porównaniu do wariantu NA & Japan, w którym Mario wstawił płonącą kulę do logo gry. Poza tym tapeta wydaje się mieć teksturę odzwierciedlającą beton, z pęknięciami i wgnieceniami na zewnątrz.

READ  Mercedes celuje w Jeepa Avengera z G-Class Junior

Stylistycznie grafika pozostaje do tej pory spójna z serią, więc to, czy wolisz wersję UE, czy wariant NA/Japonia, naprawdę zależy od tego, czy wolisz bardziej zajętą ​​kombinację, czy coś nieco prostszego.


Dziękuję za głosowanie! Do zobaczenia następnym razem na kolejnej rundzie Box Art Brawl.