Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Tablet Google Pixel prawdopodobnie otrzyma obsługę rysika USI

Tablet Google Pixel prawdopodobnie otrzyma obsługę rysika USI

Na I/O 2022, podgląd google Pracował na tablecie Pixel przez następny rok, a to urządzenie pojawiło się teraz na liście produktów Universal Stylus Initiative (USI).

Jak sama nazwa wskazuje, Universal Stylus Initiative chce stworzyć standard aktywnego wejścia rysika, aby każde obsługiwane akcesorium działało z każdym certyfikowanym urządzeniem. Google Dołącz w 2018 r. Obecnie na rynku jest wiele Chromebooków, które obsługują USI. Wersja 2.0 Standard pojawił się w lutym z bezprzewodowym ładowaniem NFC.

The Lista produktów zatwierdzonych przez USI (Przez samorodki) jest teraz wpisem Google dotyczącym produktu zgodnego ze specyfikacją „Urządzenie” (w przeciwieństwie do „Pióra”). „Tangor” – hybryda cytrusowa – to konkretna „nazwa produktu”, podczas gdy „model” to po prostu „tablet”.

Na scenie Google po prostu powiedział głośno „tablet Pixel”. Ponieważ „Pixel” i „tablet” nie pojawiają się obok siebie na piśmie, nie wiemy, czy „Pixel Tablet” jest faktyczną nazwą marki. Wygląd USI tak naprawdę nie dodaje wspierających dowodów nazewnictwa ani ostatecznie nie zapewnia, że ​​to, co Google pokazał podczas I/O, jest tym, co pojawia się na liście certyfikatów. Jednak Google oficjalnie ogłosiło tylko jedno z tych urządzeń.

To dziwne, że Tangor pojawił się tak wcześnie w bazie danych certyfikacji, ponieważ tablet Pixel ma być dopiero w 2023 roku. (Lista została dodana jakiś czas po styczniu tego roku, według archiwum.orgi prawdopodobnie wprowadzenie do I/O w następnej kolejności). To wsparcie USI jest pierwszym tego rodzaju dla Androida, ale niektóre urządzenia innych firm z pewnością wyprzedzą Google na rynku.

9 do 5Google’s Take

Zakładając, że są takie same, tablet ma być Google Pixel Podwójny jako inteligentny ekran Z niewypowiedzianą podstawą/stacją dokującą z obsługą rysika jest intrygująca. Z pewnością dałoby to urządzeniu kolejną propozycję sprzedaży, ale nie pasuje zbyt dobrze do narracji o inteligentnym domu.

READ  Recenzja Skyrim Anniversary Edition na Nintendo Switch (ponownie)

Jeśli istnieje rysik USI marki Pixel, który od czasu do czasu wymaga ładowania, w jaki sposób może uzyskać zasilanie z tabletu Google? Bateria USB-C lub AAAA to opcja, z której korzysta obecnie wiele długopisów, ale bardziej eleganckim rozwiązaniem jest ładowanie bezprzewodowe. Czy ten tablet Pixel ma jakiś sekret, czy też ładuje inny cel szpilek pogo?

Pióro HP USI

Tymczasem za zespołem Tablety z Androidem on to powiedział Zainteresowany włożeniem długopisu? I odkryj „nowe aplikacje, które wykorzystają ludzi, którzy mogą robić rzeczy z obsługą pióra poza bramą”. Tablet Pixel był drażniony, ponieważ pomaga napędzać urządzenia z Androidem z dużymi ekranami i ma sens, aby każda oferta własna obsługiwała najnowsze i najlepsze specyfikacje.

Więcej o Pixelu:

FTC: Używamy linków afiliacyjnych, aby zarabiać. jeszcze.


Sprawdź 9to5Google na YouTube, aby uzyskać więcej informacji: