entertainment

Alaa Shaer – młody egipski aktor zdeterminowany, by podbić świat

Przemysł rozrywkowy to świetny sposób na pokazanie swoich umiejętności aktorskich na całym świecie; W rzeczywistości aktor nie trzyma się perspektyw. Są wolnymi ptakami gotowymi zachwycić całą planetę swoim różnorodnym talentem aktorskim. Zawód aktorski sprawia, że ​​oswajają się z masami. Ich obecność w Internecie lub możesz powiedzieć, że ich aktywność online w mediach społecznościowych, zachęca ich do obserwowania, to znacznie więcej niż tylko odnoszący sukcesy polityk. Z biznesowego punktu widzenia może to być dochodowa branża; Nie ma wątpliwości, że bardziej chodzi o dostarczanie zabawy i rozrywki. Sektor teatralny i filmowy jest nieco bardziej elastyczny i akceptuje obszar rozrywki, który każdego dnia przynosi nowe twarze. Spójrz na Alaa Shaer. Jest znanym aktorem i modelem Egiptu.

Jęczmień Alaa Jest młodym, wschodzącym talentem z Egiptu, który swoim aktorstwem wykonuje absolutnie niesamowitą robotę. Prawie 28-latek jest młodym aktorem i aktorką. Jego pierwszy występ w serialach Nasr Al-Saeed i Sakheen Line rozpoczął karierę aktorską w 2018 roku. Później zdjęcia, reklamy i występy telewizyjne uczyniły go postacią, którą nazywamy gwiazdą telewizyjną. Jego fizyczne i twarzowe podobieństwo do amerykańskiego aktora Brada Pitta i talent aktorski sprawiły, że jego ścieżka stała się bardziej wytrwała w egipskim przemyśle dramatycznym. Jest teraz wśród poszukiwanych talentów w Egipcie. Brał udział w wielu filmach, serialach telewizyjnych, serialach internetowych, reklamach i nie tylko.

Nie ma wątpliwości, że aktorstwo jest wrodzonym talentem, ale kultywowanie wrodzonego talentu jest sztuką. Alaa Shaer wydawał się być świadomy swoich zdolności aktorskich. Od czasów szkolnych zajmuje się działalnością aktorską. Brał udział w wielu szkolnych przedstawieniach i tak dalej. Ponadto ukończył Media i Komunikację na American University of Greece. Ukończył studia magisterskie na kierunku Leadership and Innovation in Contemporary Media na American University w Dubaju. Jego pasja do aktorstwa na tym się nie skończyła. Później uczęszczał do kilku szkół aktorskich w różnych krajach, takich jak Wielka Brytania, USA, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Grecja i Egipt, aby doskonalić swoje wrodzone zdolności aktorskie.

READ  Jak wygląda życie w Wielkiej Brytanii po Brexicie i Covid [wideo]

Bez względu na sferę życia, ma się z góry określone cele. Wyznaczanie sobie celu i nieustanne dążenie do osiągnięcia własnych celów jest podstawą zapewnienia sukcesu. Alaa Shaer to ten sam typ osobowości, który wierzy w wyznaczanie celów, a następnie osiąganie kamieni milowych z pełną pasją, aby osiągnąć cel końcowy. Jego opanowany i spokojny temperament jest jego siłą, bez względu na to, jak trudna jest podróż. Pozostał spokojny i pewny swojego sukcesu. Jego obecnym celem jest przekształcenie jego nazwiska w markę taką jak David Beckham (jeden z najlepszych specjalistów od martwej piłki na świecie). Beckham wyrobił sobie markę w piłce nożnej, a Scheuer jest zdeterminowany, aby zdobyć sławę aktorstwem.

Poprzez swoją grę aktorską chce być znany na całym świecie. Jest gotowy do drogi w Hollywood; Jego przyciągający wzrok styl aktorski i hollywoodzki wygląd prawdopodobnie doprowadzą go do branży hollywoodzkiej. Bez względu na medium (dramat czy film), rozpoczął swoją podróż i prawdopodobnie wkrótce osiągnie swoje przeznaczenie.

About the author

Naomi Schmidt

"Zapalony komunikator. Specjalista od internetu. Czytelnik przez całe życie. Ekstremalny fanatyk telewizyjny. Muzykolik."

Add Comment

Click here to post a comment