Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Aktualizacja Happy Home Paradise od Animal Crossing będzie „pierwszym i jedynym płatnym DLC” do gry

Zdjęcie: Nintendo

Słyszeliśmy jak Przejście dla zwierząt: nowe horyzonty prawie Ostatnia duża bezpłatna aktualizacja, ale możesz też nie wiedzieć, że plik Rozszerzenie Happy Home Jannat W przypadku gry – która pojawi się w tym samym dniu (5 listopada) – będzie to „pierwsze i jedyne” płatne DLC.

Nintendo wyjaśniło to w następującym oświadczeniu dla IGN:

Animal Crossing: New Horizons – Happy Home Paradise oferuje nową rozgrywkę, w której gracz dołącza do zespołu planującego raj i pomaga urzeczywistnić wymarzony dom klienta w kurorcie.

„To duża aktualizacja Animal Crossing: New Horizons, która oferuje wyraźne i inne wrażenia z gry. Dlatego sensowne było dodanie jej jako pierwszego i jedynego płatnego DLC do Animal Crossing: New Horizons”.

Chociaż będzie to płatne DLC, jeśli chodzi o aktualizacje – prawdopodobnie nadal będą dostępne „drobne” łatki, które zostaną wydane w przyszłości (po pojawieniu się ostatecznej „większej” wersji), aby rozwiązać błędy, usterki i nie tylko.

Należy zauważyć, że DLC również będzie Subskrybenci pakietu NSO Expansion Pack mają do niego dostępCo myślisz o zakończeniu przez Nintendo płatnego wsparcia DLC dla Animal Crossing: New Horizons? Zostaw komentarz poniżej.

READ  Recenzja Star Wars Jedi: Upadły zakon (PS5)