Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Apple po cichu wycofał 21,5-calowego iMaca z procesorem Intel

Wygląda na to, że Apple ściągnął z półek 21,5-calowego iMaca Intela (przez plotki o Macu). Jego zaprzestanie nie było zaskakujące, ponieważ Apple odchodzi teraz od używania procesorów Intela do Wewnętrzny układ M1.

21,5-calowy iMac był dostępny po Wydarzenie Apple Unleashed 18 października – Wygląda na to, że odeszła dopiero w tym tygodniu, według plotki o Macu. 21,5-calowy iMac o wartości 1099 USD, który był wyposażony w dwurdzeniowy procesor Intel Core i5 2,3 GHz i kartę graficzną Intel Iris Plus Graphics 640, nie znajduje się już na liście komputerów iMac dostępnych na Sklep internetowy Apple. Ponadto przycisk Kup nie jest wyświetlany w przypadku 21,5-calowego komputera iMac Porównaj produkty Apple strona.

Skontaktowaliśmy się z Apple, aby potwierdzić zmiany, ale nie otrzymaliśmy od razu odpowiedzi. Jednak firma potwierdziła, że: plotki o Macu że urządzenie zostało wycofane z produkcji i nie będzie sprzedawane za pośrednictwem sklepu internetowego Apple ani w jego sklepach detalicznych.

Apple nie wycofał jeszcze całej linii komputerów iMac z procesorami Intel — i nadal je sprzedaje 27-calowy iMac z procesorem Intel, który ma procesor Intel Core i9 o częstotliwości do 3,6 GHz i 10 rdzeni, począwszy od 1799,99 USD. jak plotki o Macu Uwagi, nadal możesz kupić Odnowiony iMac 21,5″ Ze sklepu internetowego Apple.

w marcu , Apple wycofał konfiguracje 512 GB i 1 TB z 21,5-calowego iMaca, więc firma od jakiegoś czasu wycofuje ten model. i od tego czasu Apple zadebiutował w kwietniu ze swoimi cieńszymi, bardziej kolorowymi komputerami iMac z procesorem M1Apple ma sens, aby zrobić trochę miejsca na swoich półkach.

READ  Zbuduj stare muzeum komputerowe wielkości półki wykonanej z papieru