Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Mapa świata Little Devil Inside jest tak samo wciągająca, jak jej bitwa

Na PlayStation State Of Play na początku tego tygodnia dostaliśmy kolejną szansę Mały diabeł jest w środku. Była to gra akcji i przygodowa o tym wszystkim Co najmniej sześć latAle zaczyna coraz bardziej przypominać prawdziwą grę. Obejrzyj nowy zwiastun poniżej.

Wcześniej Little Devil Inside wyglądało jak niemożliwie zróżnicowany zestaw dioram akcji, ze szczenięcymi postaciami, scenografią Wesa Andersony’ego i mnóstwem uroczych i kapryśnych walk. Zwiastun powyżej i Opublikowano na blogu PlayStationSpójrz na mapę świata, która łączy te winiety ze sobą.

Mapa świata jest renderowana z efektem tilt i shift, więc podobnie jak reszta gry ma nierealną, podobną do modelu jakość. Podróżujesz po mapie w pojazdach lub na piechotę, a gdy poruszasz się pieszo, jesteś przedstawiany jako mała skacząca lalka.

„Podczas podróży w widoku mapy podróży świata natkniesz się i napotkasz różne wydarzenia. Niektóre z nich są wymuszone, ale w większości przypadków będziesz miał wybór, czy chcesz wziąć udział, czy nie” – czytamy na blogu. Podany przykład jest taki sam, jak w powyższym zwiastunie: stado owiec blokuje ci drogę i możesz się go pozbyć lub włączyć klakson samochodu.

W niektórych momentach będziesz mógł powiększyć widok trzeciej osoby, który widzieliśmy wcześniej, aby wejść w interakcję z postacią lub bardziej szczegółowo zbadać większy cel. Większe odległości, które mapa świata pozwala na pokonanie, pokazuje, jak gra może mieć pustynne przedmieścia wraz z ośnieżonymi górami, bagnistymi lasami i nie tylko, podczas gdy stosunkowo niewielka drużyna wydaje się to robić.

Little Devil Inside ma zostać wydany na PlayStation w przyszłym roku jako konsola czasowa ekskluzywna z jej twórcami Przynajmniej staraj się uruchomić na PC w tym samym czasie.

READ  WhatsApp przestanie działać na tysiącach telefonów w przyszłym tygodniu