Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Akcje Xbox serii X — NA ŻYWO: Najnowsze wiadomości na temat uzupełniania zapasów gier, Argos, Smyths i nie tylko w Wielkiej Brytanii<p> Spodziewamy się dalszych spadków zapasów u największych detalistów w tym tygodniu </ p>” src=”https://static.independent.co.uk/2021/07/16/09/XBOX%20LIVEBLOG%201.jpg?width=982&height=726&auto=webp&quality=75″ srcset=”https://static .independent.co.uk/2021/07/16/09/XBOX%20LIVEBLOG%201.jpg?width=320&auto=webp&quality=75 320w, https://static.independent.co.uk/2021/07/16/ 09/XBOX%20LIVEBLOG%201.jpg?width=640&auto=webp&quality=75 640w”/></amp-img><figcaption class=

Spodziewaj się w tym tygodniu dalszych spadków zapasów u największych detalistów

(iStock/Niezależny)

Seria Xbox Został uruchomiony ponad osiem miesięcy temu, ale problemy z globalnym łańcuchem dostaw znacznie spowolniły produkcję konsoli nowej generacji Microsoftu.

Chociaż łatwiej jest znaleźć tańszą, mniej wydajną konsolę Xbox z serii S w brytyjskich sklepach, konsola domowa Xbox z serii X jest wyprzedana wszędzie. Niewielka liczba konsol trafiających na półki również szybko się wyprzedaje, dlatego uruchomiliśmy śledzenie akcji Xbox Series.

Jeśli nadal szukasz najnowszej konsoli firmy Microsoft, nie martw się. Przedstawimy wszystkie najnowsze wydarzenia związane z Xbox Series X, których zapasy spadają w miarę ich pojawiania się, a także wszelkie wiadomości dotyczące oczekiwanych terminów uzupełnienia zapasów.

Czytaj więcej:

Sprawdź poniżej wykaz sprzedawców detalicznych z serii Xbox X w Wielkiej Brytanii:

1626952326

Najlepszy VPN dla serii Xbox X

Istnieje kilka powodów, dla których możesz chcieć uzyskać plik VPN dla graczy. VPN ukrywa Twój adres IP podczas gry, pozwala sfałszować swoją lokalizację, aby uzyskać dostęp do sklepów cyfrowych z innych krajów, które mogą być tańsze, lub oferować gry, które nie są dostępne tam, gdzie jesteś.

Seria Xbox X ma wbudowane zabezpieczenia podczas grania online, ale nadal istnieją korzyści z kierowania ruchu internetowego konsoli przez prywatny serwer VPN. Możesz użyć VPN z konsolą Xbox serii X, aby na przykład przesyłać strumieniowo programy Netflix, które nie są dostępne w Twoim kraju. Musisz upewnić się, że wybrana sieć VPN jest wystarczająco szybka i responsywna, aby uniknąć opóźnień i przerw podczas gry online.

Aby Ci pomóc, zaokrągliliśmy plik Najlepsze VPN Do torrentowania, przesyłania strumieniowego na żywo i gier.

Steve Hogarty22 lipca 2021 12:12

1626950166

Zapisz się do newslettera IndyBest, aby uzyskać więcej ofert

Szukasz więcej gorących wskazówek dotyczących zakupów? Zapisać się do Biuletyn IndyBest Teraz najlepsze oferty i podsumowania najważniejszych rzeczy tygodnia, wybrane przez nasz zespół ekspertów IndyBest.

Przewodnik, który pojawia się w Twojej skrzynce odbiorczej w każdy piątek rano, prezentuje pozycje z naszych wypróbowanych i przetestowanych recenzji opracowanych przez ekspertów branżowych — pomagając Ci podjąć najbardziej świadomą decyzję za ciężko zarobione pieniądze.

Steve Hogarty22 lipca 2021 11:36

1626948126

Karta do głosowania na konsolę Xbox serii X jest otwarta w Pudełku

Zamiast umieszczać kupujących na liście oczekujących, Pudełko Sprzedaż konsoli nowej generacji klientom wymaga bardziej cywilizowanego podejścia.

Kupujący mogą wejść System odpytywania Xbox serii X. Aby mieć szansę na wygranie szansy na zakup nowej konsoli od Boxa. Oczywiście im więcej osób weźmie udział w głosowaniu, tym mniejsze są Twoje szanse na zakup Xbox Series X, ale i tak warto wrzucić swoje imię do kapelusza. Klienci, których nazwy nie zostały wybrane, są automatycznie przenoszeni do następnego rysunku.

Aby się zarejestrować, potrzebujesz tylko adresu e-mail, dlatego zalecamy poproszenie rodziny i znajomych o wzięcie udziału w głosowaniu, aby zwiększyć swoje szanse na wybór.

Steve Hogarty22 lipca 2021 11:02

1626945088

Bezprzewodowy kontroler Xbox jest w sprzedaży w Currys

Currys PC World może nie mieć dziś rano żadnej konsoli Xbox w magazynie, ale sprzedawca sprzedaje kontroler bezprzewodowy Xbox z rabatem 5 GBP.

(Microsoft)

Kontroler bezprzewodowy Xbox (49,99 GBP, Currys.pl) to zaktualizowana wersja klasycznej konsoli Xbox One z nieco przeprojektowanym D-padem i teksturowanym uchwytem, ​​dzięki czemu nie wyślizguje się z dłoni podczas grania.

Steve Hogarty22 lipca 2021 10:11

1626942888

Gdzie jest dostępny Xbox Series X?

Możemy tu siedzieć przez cały dzień, wymieniając sprzedawców, którzy w tej chwili nie mają na stanie żadnego Xboxa.

  • Tesco – obecnie brak na stanie
  • Kowal – obecnie brak na stanie
  • Lew – obecnie brak na stanie
  • Spocona Betty, Cambridge – obecnie brak na stanie
  • BP Garage przy Peterborough Road, na obrzeżach Whitleysee – obecnie brak na stanie

Steve Hogarty22 lipca 2021 09:34

1626941395

Czy Currys ma w magazynie Xbox Series X?

(Microsoft)

Przyjrzyjmy się kilku innym sprzedawcom, którzy są już od dawna spóźnieni na kolejną alokację akcji serii X dla Xboksa.

Chociaż jest obecnie wyprzedany, Cary’s World dla komputera Zwykle jest to zaufany dostawca konsoli nowej generacji firmy Microsoft.

Sprzedawca regularnie uzupełniał zapasy Xbox Series X przez cały rok i zwykle pozostają one w magazynie dłużej niż kilka minut.

Ostatnie wydanie Xbox Series X miało miejsce 25 czerwca, około miesiąc temu. Kupujący mogą kupić konsolę samodzielnie lub zbudować własny pakiet, dodając trzy miesiące Xbox Live Gold, trzy miesiące Xbox Game Pass Ultimate lub obie te opcje.

Obecnie dostępna tańsza seria Xbox S (279 GBP, Currys.pl).

Steve Hogarty22 lipca 2021 09:09

1626939810

Gdzie można dziś kupić Xboksa z serii X?

To jest pytanie za milion dolarów. 💸

Nieustannie skanujemy panoramę detaliczną Xbox Series X, przygotowując się do rzucenia się na pierwszą konsolę, na której szpiegujemy – ale gdzie spodziewamy się, że konsola nowej generacji Microsoftu pojawi się dzisiaj?

Cóż, w oparciu o wcześniejsze wzorce uzupełniania zapasów i szczególny układ liści herbaty w naszym kubku dziś rano, spodziewamy się spadku zapasów na następną serię Xbox X w AO.com. Ale nowe akcje mogą pojawić się nagle i bez ostrzeżenia, więc jeśli szukasz Xboxa, opłaca się być czujnym i gotowym.

Zostań z nami już dziś, a jako pierwszy dowiesz się, kiedy pojawią się akcje Xbox z serii X.

Steve Hogarty22 lipca 2021 08:43

1626938082

Śledź nasz blog na żywo, aby zapoznać się z najnowszymi informacjami na temat uzupełniania zapasów Xbox Series X.

dzień dobry! Witamy ponownie na blogu na żywo poświęconym śledzeniu akcji Xbox serii X.

Będziemy monitorować każdego renomowanego sprzedawcę internetowego w Wielkiej Brytanii, aby poinformować Cię o uzupełnianiu zapasów nowej serii Xbox X, gdy to się stanie.

Uzupełnianie zapasów odbywa się teraz regularnie, co sugeruje, że w tym tygodniu powinniśmy zobaczyć większą dostępność.

Gdy pojawią się zapasy, szybko się wyprzedają, więc śledź nas, gdy będziemy dostarczać Ci najnowsze informacje o uzupełnieniu zapasów Xbox Series X, gdy to się dzieje.

Steve Hogarty22 lipca 2021 08:14

1626883810

Śledzenie akcji Xbox serii X, podpis

Tydzień pełen wydarzeń, aby śledzić dotychczasowe akcje Xbox Series X!

Dzisiaj mieliśmy do czynienia ze spadkiem akcji Argos, po wczorajszym gwałtownym spadku akcji, co jest wynikiem szybkiego trendu uzupełniania zapasów przez największego detalistę w Zjednoczonym Królestwie. . Nadal spodziewamy się, że Xbox Series X będzie ponownie dostępny w kilku innych sklepach w tym tygodniu. Amazon i John Lewis dokonali nowych uzupełnień w zeszłym tygodniu, czyniąc kolejnych potencjalnych kandydatów na naszej liście Do A Argos.

Przewidywanie akcji nowej konsoli Xbox jest nieco trudniejsze niż przewidywanie tego Prognozy giełdowe PS5Konsola nowej generacji Microsoftu pojawia się nagle i bez ostrzeżenia. To kolejny powód, aby pozostać przy blogu na żywo IndyBest. Poinformujemy Cię o nowych dostępnościach od sprzedawców w ciągu kilku sekund od pojawienia się nowych zapasów online, dzięki czemu masz największą szansę na zakup konsoli Xbox z serii X, gdy tylko się pojawi.

Do zobaczenia jutro rano!

Steve Hogarty21 lipca 2021 17:10

1626881000

Sprawdź te niezbędne akcesoria Xbox

Chociaż w tej chwili trudno jest znaleźć konsolę Xbox z serii X w dowolnym miejscu, nadal możesz przygotować się na ewentualne przybycie konsoli, zaopatrując się w niezbędne akcesoria.

(Microsoft)

Kontroler bezprzewodowy Xbox Elite Series 2 (159,99 GBP, Currys.pl) jest kompatybilny z konsolami Xbox serii X i Xbox serii S, a także Xbox One. Może być również używany w grach komputerowych i należy do najlepiej zaprojektowanych kontrolerów gier, jakie kiedykolwiek można było mieć.

(Microsoft)

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Xbox (89,99 GBP, Game.co.ukNależy kupić, jeśli planujesz korzystać z czatu głosowego. Xbox Series X nie jest dostarczany z własnym zestawem słuchawkowym – Microsoft zakłada, że ​​już go masz – ale twój obecny zestaw słuchawkowy Xbox One będzie.

Jeśli chcesz uaktualnić, sprawdź naszą listę najlepszych słuchawek do gier.

Steve Hogarty21 lipca 2021 16:23

Recenzje produktów IndyBest to bezstronne, niezależne porady, którym możesz zaufać. W niektórych przypadkach zarabiamy pieniądze, jeśli klikniesz linki i kupisz produkty, ale nigdy nie pozwalamy, aby to wpływało na nasz zasięg. Recenzje są kompilowane poprzez połączenie opinii ekspertów i testów w warunkach rzeczywistych.

READ  DailyMail.com testuje nową ofertę Google Pixel 7a na 499 USD