Tech

EA przedstawia Dead Space Remake oficjalnymi plotkami i udostępnia pierwszy zwiastun • Eurogamer.net

Już na PS5, Xbox Series X/S i PC.

pierwszy był plotkaTeraz to już oficjalne: EA przedstawia ukochaną klasyczną grę horroru science-fiction Visceral Games, ulepszoną wersję na PlayStation 5, Xbox Series X/S i PC.

Wydana w 2008 roku oryginalna gra Dead Space wysłała graczy, jako inżyniera Isaaca Clarka, w przerażającą podróż przez tajemnicze wnętrze statku wydobywczego USG Ishimura, gdzie jego załoga została zamordowana przez przerażające istoty znane jako nekromanci.

Potem nastąpiła fantastyczna trzecioosobowa przygoda z horrorem, w której gracze wyruszyli w podróż do matki wszystkich stabilizujących cholewek, aby zareagować na statek i zlokalizować Nicole, zaginioną partnerkę Izaaka, jednocześnie używając laserów do wycinania niezliczonych gnijących kończyn po drodze.

Dead Space – Oficjalny zwiastun.

Po początkowym sukcesie Dead Space, dwie serie akcji zintensyfikowały się ze zmniejszającymi się zwrotami, a seria zakończyła się wraz z Dead Space 3 z 2013 roku, co oznacza, że ​​fani marzyli o jakimś odrodzeniu od prawie dekady. EA w końcu przekazało wiadomość, że studio Motive (Star Wars: Squadrons) pracuje obecnie nad remakeiem pierwszej gry „całkowicie przebudowanej od podstaw” na PS5, Xbox Series X/S i PC.

Szczegóły są wciąż skąpe, ale EA twierdzi, że nowa wersja – wykorzystująca silnik Frostbite – wzniesie „podziw i zanurzenie do niespotykanych dotąd wyżyn… z oszałamiającą grafiką, dźwiękiem i sterowaniem”. Obiecuje również ulepszoną historię, postacie, mechanikę gry i „więcej”.

Nie ma jeszcze żadnych wskazówek co do daty premiery remake’u Dead Space od EA Motive, ale mamy nadzieję, że wydawca wkrótce będzie miał więcej do przekazania.

READ  Oto, kiedy możesz pobrać iOS 15 i iPadOS 15 w strefach czasowych na całym świecie