Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Akademia ProfitFi uruchamia kursy online dotyczące hakowania podróży

MIAMI, FL, 12 września 2022 (GLOBE NEWSWIRE) – Akademia ProfitFi, której zespół uczy ludzi na wszystkich poziomach o handlu opcjami, NFT, kontraktach terminowych i kryptowalutach, wydała dwa nowe kursy, w tym podstawy hakowania podróżnego, kryptowalut i przyszłości. Firma, założona przez dyrektora generalnego Amita Friedmana, koncentruje się na pomaganiu większej liczbie osób w odzyskaniu pewności siebie, aby odnieść sukces w życiu.

Jak mówi Friedman, jedno z najczęściej zadawanych pytań od klientów ProfitFi dotyczy hakowania podróży, czyli sposobu na zdobywanie punktów, które można wymienić na podróże. „Stworzyliśmy Travel Hacking Essentials, aby więcej osób mogło zrozumieć, jak zdobywać punkty i ewentualnie wykorzystać je do uzyskania bezpłatnych biletów lotniczych i pobytów w hotelach” – wyjaśnia. „Przechodzimy do dopasowywania statusu, co pozwala danej osobie skorzystać z istniejącego programu lojalnościowego linii lotniczej i zostać zaakceptowanym do programu lojalnościowego konkurencyjnej linii lotniczej. Wyjaśniamy również, w jaki sposób każdy może zakwestionować swój status w celu szybszego zakwalifikowania się do statusu elitarnego w linia lotnicza.”

Firma wprowadza również na rynek Crypto & Futures, które zagłębią się w kryptowaluty zarówno dla początkujących, jak i weteranów rynku. Skoncentrujesz się na koncepcji handlu lewarowanego oraz jego potencjalnych zaletach i wadach.

„Handel kontraktami terminowymi to inna okazja dla tradera, który nie jest właścicielem aktywów, którymi handluje”, mówi ProfitFi. „W naszym kursie dążymy do tego, aby te informacje były dostępne dla wszystkich, bez względu na to, czy nigdy nie słyszeli o handlu kontraktami terminowymi, czy też są w pobliżu i chcą je ulepszyć”.

Friedman jest również właścicielem Live Axe, największej wędki do rzucania siekierami w Nowym Jorku, a firma ujawnia, że ​​rozszerza swoją działalność na więcej lokalizacji w Stanach Zjednoczonych, Europie i na Bliskim Wschodzie.

„Otwieramy nowe bary w Miami, Las Vegas, Chicago, Londynie i Dubaju”, potwierdza Live Axe. „Połączenie wyjątkowej rozrywki, doskonałego jedzenia i żądnej przygód klienteli co roku generuje solidną sprzedaż. To właściwy czas, aby przenieść naszą markę do innych krajów i wejść na rynek globalny. Pozostała część 2022 do 2023 roku będzie ekscytujący czas dla nas, ponieważ pomagamy większej liczbie osób, odkrywając radość z rzucania siekierą.

READ  Przerażający moment, kiedy u polskiego wybrzeża zauważono płetwy rekina

Fridman zaprasza każdego, kto szuka nowego kierunku w swoim życiu, do wypróbowania ProfitFi lub Live Axe. „Rzucanie siekierą to świetna zabawa, coś, o czym prawdopodobnie nigdy wcześniej nie myślałeś, że zrobisz” – mówi. „Ciekawe jest również, aby dowiedzieć się więcej o kryptowalutach i innych tematach z ProfitFi. Pamiętaj: jeśli zmusisz się do spróbowania czegoś innego, możesz zaskoczyć siebie tym, co możesz zrobić.”

ProfitFi, założona przez CEO Amita Fridmana, to platforma internetowa, która oferuje szeroką gamę interaktywnych i łatwych do zrozumienia kursów dotyczących kryptowalut, blockchain i innych tematów przeznaczonych dla wszystkich, w tym początkujących i ekspertów.

W wieku 21 lat Friedman rozpoczął swoją międzynarodową karierę biznesową od swojego pierwszego przedsięwzięcia w branży zabawek detalicznych i hurtowych. Kilka lat później rozszerzył działalność na rynku nieruchomości jako budowniczy w Filadelfii oraz na nowojorską scenę klubów nocnych z Live Axe. W 2016 roku zaczął inwestować w kryptowaluty i blockchain. Dziś wykorzystuje swoją wiedzę, aby pomóc tysiącom ludzi zrozumieć kryptowaluty i nie tylko.

Aby uzyskać więcej informacji o Akademii ProfitFi, odwiedź ich stronę internetową lub skontaktuj się z:

Akademia ProfitFi

Amit Friedman

Wsparcie (at) Profi.com