Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

9 supergwiazd WWE, które rywalizują w innych sportach

WWE jest domem dla niektórych z największych nazwisk w branży rozrywki sportowej. Wiele gwiazd z kręgów zapaśniczych odniosło sukcesy poza branżą. John Cena, Dwayne „The Rock” Johnson i Mickie James to tylko niektóre z wielkich nazwisk, które z powodzeniem wykorzystały swój sukces na ringu, aby uczynić go wielkim w świecie rozrywki.

Podobnie w WWE jest sporo supergwiazd, które rywalizowały w innych dyscyplinach sportowych, zanim stały się świetne w firmie. Osoby te wykorzystały swoje umiejętności sportowe, aby osiągnąć sukces w innych miejscach, zanim podpisały kontrakt z WWE.

Goldberg, Roman Reigns i Ronda Rousey to jedne z wielkich gwiazd, które rywalizowały w innych dyscyplinach sportowych, zanim zostały zapaśnikami. Rzućmy jednak okiem na dziewięć WWE Superstars, których możesz nie wiedzieć, którzy byli zaangażowani w inne sporty.


#9 Top Dolla niedawno dołączyła do WWE

Top Dolla trafił do WWE NXT w 2020 roku. Obecnie jest częścią Hit Row, frakcji kierowanej przez Isaiaha „Swerve” Scotta. Olbrzymia gwiazda chce wywrzeć wpływ na początku swojej kariery, a jego ostatnie mecze pokazały, że ma potencjał, aby to zrobić.

To, czego wielu fanów może nie wiedzieć o Top Dolla, to fakt, że ma on duże doświadczenie w futbolu amerykańskim. WWE Superstar grał dla kilku drużyn NFL, w tym Washington Redskins, Miami Dolphins i Seattle Seahawks.

WWE.com Opisz rekruta w następujący sposób po podpisaniu go z firmą:

„Anthony Francis to zawodnik o wadze 6 stóp i 5 cali, 330 funtów z pięcioletnim doświadczeniem w NFL. Poprzednie ataki defensywne rozegrane przez Miami Dolphins, Seattle Seahawks i Washington Redskins.”

Top Dolla jest jedną z wielu WWE Superstars, które próbowały swoich sił w futbolu amerykańskim przed rywalizacją na ringu zapaśniczym. W najbliższych latach może stać się supergwiazdą firmy.


8. Lider Aziz jest kolejną supergwiazdą WWE, która grał w futbol amerykański American

Kapitan Aziz obecnie gra rolę ochroniarza Apollo Crews na WWE SmackDown. Przed przejściem do głównej listy Aziz był częścią składu NXT, a nawet pojawił się w pierwszym filmie WWE na Netflix o nazwie The Main Event.

READ  Banijay Asia kontynuuje prace nad scenariuszami oryginalnymi w „The Donkey Route” i ujawnia nieskryptowane plany (ekskluzywnie)

Przed wejściem na ring zapaśniczy Aziz grał w futbol amerykański jako ofensywny liniowy. Grał dla różnych drużyn w Polskiej Lidze Futbolu Amerykańskiego i Niemieckiej Lidze Piłki Nożnej.

W 2015 roku Aziz zdobył swój pierwszy kontrakt z National Football League (NFL) po podpisaniu go przez Minnesota Vikings. Po zwolnieniu z NFL Aziz podpisał swój pierwszy kontrakt z WWE. WWE przedstawiło go następującymi słowami na: Oficjalna strona internetowa:

„Stojący 6 stóp 9 i ważący 350 funtów, jest byłym zawodowym piłkarzem, który miał występy w Polsce i Niemczech. Niedawno spędził przedsezon 2015 z Minnesota Vikings jako ofensywny liniowy.”

Aziz pomógł Apollo Cruzowi kilkakrotnie utrzymać tytuł Intercontinental Championship w SmackDown. Może skończyć na ogromnym doładowaniu ze względu na swój rozmiar i moc na ringu.