Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Samreen Kaur „Zszokowana” jako IMDb Movie List przypisuje jej rolę matki Tary Sutarii w filmie

Simrin Core w nowym utworze Badshah Paula

Simrin ujawniła, że ​​odkryła zamieszanie w Internecie po tym, jak ktoś wysłał jej listę kredytową IMDb.

21-letnia modelka, która została aktorką Samrin Kaur, niedawno zetknęła się z przypadkiem błędnej identyfikacji. W tym ostatnim incydencie została powiązana z filmem „Drugi rok studencki” w reżyserii Punta Malhotry. Simrin była zszokowana, gdy znalazła się na liście jako matka Tary na ekranie. Rolę grała inna aktorka o tym samym imieniu. Młoda aktorka powiedziała w swojej interakcji, że była zszokowana swoją starszą rolą i źle na nią wpłynęła. Wyraziła nawet chęć pracy z domem produkcyjnym, ale z inną osobowością.

W rozmowie ze SpotboyE Samreen ujawniła, że ​​odkryła zamieszanie w Internecie po tym, jak ktoś wysłał jej listę kredytową IMDb. „Byłem tym zszokowany i głęboko poruszony, ponieważ mam 21 lat i oczywiście nie mogę grać matki takiej postaci, nawet gdybym chciał. Dziwnie było widzieć tam moje imię, ale nic na to nie poradzę, ponieważ ty nie mogę edytować rzeczy online takich jak To” – cytowano słowa Samrina.

Aktorka potwierdziła ponadto, że miksowanie nie wpłynęło do tej pory na jej pracę ani przesłuchania. Poprosiła również ludzi o zrobienie „trochę badań przed przyjęciem takich założeń”.

Simrin był częścią przemysłu rozrywkowego z wieloma rolami i teledyskami. W piosence wideo Jubina Nutiala, Tuji Polna Toh Shaha. Samreen była również widziana w Butelce Free Jordona Sandhu i Yaara Te Warga autorstwa Aatish i Jass Manak. Aktorka zagrała w thrillerze Arjuna Rampala Nail Polish.

Student of the Year 2 to kontynuacja filmu Student of the Year 2012. Główne aktorki Ananya Panday i Tara Sutaria zadebiutowały w Bollywood w tym filmie sponsorowanym przez Karan Johar. Inni członkowie obsady to między innymi Aditya Seal, Gul Panag, Samir Soni i Manoj Pahwa.

Przeczytaj wszystkie najnowsze wiadomości, najświeższe wiadomości i wiadomości dotyczące koronawirusa tutaj

READ  Rodziny więźniów Auschwitz sprzeciwiają się byłemu premierowi w radzie muzeum