Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

16 wirusowych narzędzi kosmetycznych, które TikTok miał w garści w 2022 roku

16 wirusowych narzędzi kosmetycznych, które TikTok miał w garści w 2022 roku

Jak możemy osiągnąć słoneczny blask bez słońca? Gdzie jest wola, jest metoda na TikTok. Fałszywy hack na opaleniznę zmienił wiele osób w fałszywych fanów opalenizny. Aby uzyskać pełny blask, użytkownik TikTok, Sasha Morpeth, pokazuje, jak osiągnąć sztuczny kontur opalenizny wideo Za pomocą pędzla rozetrzyj sztuczną opaleniznę na czole, kościach policzkowych, wewnątrz nosa, nad ustami i pod szczęką.

w niej wideoużytkownik urody TikTok Abby Pavo Pokazuje, jak nakładać sztuczną opaleniznę, aby konturować i uwydatniać wypryski Wyniki następnego dnia Mówi: „To bardziej subtelne, niż możesz sobie wyobrazić… sprawia, że ​​wyglądasz olśniewająco…” Teraz też możesz płynąć z prądem.

Mrożona gąbka do makijażu

Zawartość TikToka

Treści te można również przeglądać w Witrynie Powstaje Od.

Nie jestem pewien, jak i dlaczego ktoś zdecydował się tego spróbować, ale na szczęście to zrobili, ponieważ tak jest UzasadniaćIlliant: Frozen Makeup Sponge / Beauty Blender Hack. Udostępnione przez użytkownika TikTok, Nikkię Joy Poznaj przełom w mrożonych gąbkach do makijażu „Czuję się dziwnie” – powiedział. Najpierw ściska zamrożony blender i mówi: „Jest taki twardy i zimny!” Kiedy nakłada podkład zamrożoną gąbką, kontynuuje: „Myślę, że pomysł jest taki, że ponieważ jest zamrożony, zmniejszy twoje pory”. Ogólnie rzecz biorąc, poparła hack, mówiąc: „Wygląda absurdalnie gładko”. Natalia jest kolejnym użytkownikiem Wypróbowałem to A on powiedział: „Szczerze mówiąc, uwielbiam to, jak to wygląda i jest w dotyku, czy mógłbyś spróbować?” Dlaczego nie Netflix i cool (twoja gąbka do makijażu) przed nałożeniem makijażu w tym sezonie świątecznym?

Blender do makijażu z gąbką Miracle Complexion

Rzeźbienie szczęki

Zawartość TikToka

Treści te można również przeglądać w Witrynie Powstaje Od.

Hack definiujący szczękę zapiera dech w piersiach! Dołącza również do szaleństwa konturowania jeden punkt podejście, sztuczna opalenizna, f Filtry TikToka. Aby osiągnąć optymalny obwód szczęki, popularny TikToker @Nikkiestutorials To zrozumiałe. Używając ciemniejszego ołówka do konturowania, wykonuje pociągnięcia pod linią żuchwy i tuż nad linią szczęki przed zmieszaniem. Po podkreśleniu środkowej części pudrem, Oh westchnął z aprobatą dla magii konturów hacka.

READ  10 najlepszych wyników rewizji z lat 70. Część 49 | Sztuka i Rozrywka

Koreańska łyżka do makijażu

Zawartość TikToka

Treści te można również przeglądać w Witrynie Powstaje Od.

Nie chcesz podkładu? Wierzcie lub nie, ale Koreańska łyżka do makijażu Hack pomaga osiągnąć ten naturalny wygląd bez ciasta, a użycie go to bułka z masłem! Podczas gdy wizażyści i guru urody od dawna używają szpatułek kosmetycznych jako narzędzi w swoim rzemiośle, w szczególności koreańskie szpatułki do makijażu mają w tym roku swój czas. wyjaśnia Jenny Pysh, twórczyni Tik Toka Jak używać koreańskiej szpatułki do makijażu Mówienie, że jest to podobne do „rozlewania dżemu”. Inny użytkownik, Christine Titus (alias @pepperonimuffin) przesłała przezabawny film Próba zhakowania koreańskiej łyżeczki do makijażu. Zdając sobie sprawę, że „robiła to źle”, łyżka przesunęła się po jej twarzy, a jej podkład podkreślał: „Moja skóra wygląda naprawdę, bardzo gładko!” FYI – jedna z najpopularniejszych szpatułek do makijażu w tym roku Picassa Jest to szpatułka ze stali nierdzewnej opracowana we współpracy ze słynnym wizażystą Ham Kyungsik.

Orzechowa fryzura

Zawartość TikToka

Treści te można również przeglądać w Witrynie Powstaje Od.

Najpierw mrożone biszkopty, potem łyżki, a teraz puszka? Wygląda na to, że wszystkie gorące hacki wymagają w tym roku wycieczki do kuchni. Ale w rzeczywistości, Hack do stylizacji włosów Bourbon Zwalcza elektryzowanie się, ujarzmia puszenie się, poparty naukowo przełom. Ponieważ folia jest metalowym przewodnikiem w kontakcie z włosami elektrostatycznymi, ładunki elektryczne, które przekazują, ujarzmiają skórę. Twórca Tiktoka, Lauren Preble Próbowałem folii aluminiowej Kiedy ktoś skomentował jej poprzedni post, że rozwiązała swoje uporczywe problemy z włosami, „Używając folii aluminiowej siostro! Uwierz mi”. Zwierzając się puszce, potwierdziła: „Całkowicie żartujesz, to wygląda niesamowicie” po przeczesaniu jej włosów. Spróbuj, Uzyskaj ten wygląd dziesięciu z puszki.

Makijaż do zdjęcia paszportowego