Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wikingowie Valhalla: sezon drugi;  Netflix Series Creator zapowiada nowe postacie i bitwy (OBEJRZYJ) — anulowane + odnowione programy telewizyjne

Wikingowie Valhalla: sezon drugi; Netflix Series Creator zapowiada nowe postacie i bitwy (OBEJRZYJ) — anulowane + odnowione programy telewizyjne

Wikingowie: Valhalla Powróci do Netflix z drugim sezonem w przyszłym miesiącu, a usługa przesyłania strumieniowego opublikowała zwiastun i nowe szczegóły dotyczące tego, co nas czeka w dramacie historycznym. Seria powraca 12 stycznia.

Serial, w którym występują Sam Corlett, Frieda Gustafsson, Leo Sutter, Bradley Freegaard, Johannes Hokur Johansson, Laura Berlin, David Oakes, Pollyanna Mackintosh i Soren Bellmark, przenosi widzów w czasie 100 lat później. Wikingowie Podąża za Leifem Ericksonem (Corlett). Drugi sezon rozpoczyna się wkrótce po tragicznym upadku Kattegata.

Jeb Stewart, twórca Netflixa Serial powiedział o drugim sezonie:

Cała koncepcja drugiego sezonu polega na tym, że bierzemy tych trzech bohaterów, którzy są w Skandynawii, i wyrzucamy ich z ich stref komfortu. Harald i Liv sezon drugi to szalona jazda: Thelma i Louise nad Dnieprem. bardzo trudne.

Sezon 2 pokaże, że czasami, kiedy spędzasz czas z ludźmi takimi jak ty, jesz jak ty, rozmawiasz jak ty, wciąż możesz napotkać problemy. Musisz więc przesunąć pulę, co, jak sądzę, zrobili Wikingowie. I zrobili to pięknie, prawdopodobnie lepiej niż jakakolwiek inna kultura. Zebraliśmy więc tę zbieraninę szlachty, muzułmańskich astronomów i oszustów i wyruszyliśmy z Nowogrodu”.

Nowe szczegóły dotyczące nowego personelu zostały również ujawnione przez Netflixa.

Harrier (Bradley James)

Harekr jest władcą Jómsborga, mitycznego miejsca wikingów, w którym żyli pogańscy wikingowie. Jest potężnym wojownikiem, ale ponieważ jest poganinem, intryguje go każdy z naszych pogańskich łowców, na przykład Olaf.

Wikingowie z Jomswikingu byli bardzo surowi i sztywni, więc Harekr ma bardzo, bardzo, bardzo konkretne zasady, według których żyje. Tak toczyli się Jomsvikingowie, byli bardzo lojalni wobec swojego przywódcy. Walczyli do śmierci, nawet jeśli czasami nie wierzyli, że ich przywódca ma rację”.

Mariam (życie Kumayla)

„Maryam to jedna z moich ulubionych postaci. Jej imię jest ukłonem i wyrazem szacunku dla Marii astrolabium, wielkiej astronomki, nawigatorki i matematyka z Domu Mądrości w Bagdadzie. Maryam jest astronomem, który utknął w Nowogrodzie. W naszym wersja tej historii, udała się na północ od Konstantynopola, aby studiować niebo, a konkretnie meteoryty i tym podobne rzeczy. Jest wielojęzyczna i potrafi także czytać po łacinie, grece, arabsku i rosyjsku”.

Jarosław Mądry (Marcin Dorochinsky)

Jarosław Mądry, wojowniczy władca Rusi Kijowskiej, to wujek Olafa i Haralda. Gra go Marcin Dorociński, polski aktor, który grał w The Queen’s Gambit, gdzie grał radzieckiego szachistę. Wystąpił też w Mission: Impossible 8. Ma tę wielką inteligencję, która zapewni rozrywkę Publiczność naprawdę to lubi, na przykład to, że nie daje Haraldowi wiele. Ma tę twardą cechę wujka.

Elena (Sofia Lebiediewa)

„Elena to jedna z moich ulubionych postaci. Jest dzielną córką szlachcica z Rusi Kijowskiej.”

READ  CLIX Academy - polski film reprodukowany dla globalnej publiczności i transformacji kinowej w technologii NFT

Zobacz zwiastun pt Wikingowie: Valhalla drugi sezon poniżej.

Jaka jest Twoja opinia? Nie możesz się doczekać powrotu tego historycznego serialu do serwisu Netflix w przyszłym miesiącu?