Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Coppélia, 1917, Riptide, Pierwsze randki w Boże Narodzenie

Coppélia, 1917, Riptide, Pierwsze randki w Boże Narodzenie

Zostaw wiadomość o tych, którzy dzisiaj wrócili do biznesu, podczas gdy będziesz polerować przed sobą ostatnie świąteczne pudełka do wybierania Każdy. t. pozaziemskie (13:30, ITV1).

w 18:15 w BBC TwoJest jeszcze jeden balet Koppelia. Wykorzystując połączenie tańca na żywo i technologii CGI, opowiada historię młodej dziewczyny, która postanawia ocalić swoje miasto – i swojego kochanka – przed ambitnym i przerażającym chirurgiem plastycznym.

Jeśli masz ochotę na film, epicka opowieść Sama Mendesa o I wojnie światowej 1917 jest nadawany BBC One o 21:00. Lub, aby uzyskać coś znacznie lżejszego, włącz to BBC DwaGdzie zawsze jest wesoło Miriam Margolis Podróżuje po Australii, aby zbadać filozofię tego kraju polegającą na dawaniu każdemu „sprawiedliwych szans”. Miriam Margolis: Australia nie jest przekonująca.

Będzie jeszcze słodszy Pierwsze randki w Boże Narodzenie (21:00, kanał 4). „Królowa Bożego Narodzenia” Whitney szuka swojego własnego, podczas gdy pracownik parafii Steve ma nadzieję, że uda jej się dogadać z wielebną Eve.

Jeśli masz ochotę na coś bardziej seksownego, to jest Prąd odpływowy zatrudnienie Kanał 5 o 21:00. Po osiedleniu się w Australii małżeństwo Alison i Sean w końcu odnajdują szczęście. Ale kiedy pewnego dnia Sean nie wraca do domu z surfowania, a policja ogłasza, że ​​utonął przez przypadek, Alison dochodzi do wniosku, że prawda jest złowroga.

Gdy wchodzimy w nowy rok, nadawcy zaczynają spoglądać wstecz na ostatnie 12 miesięcy. Niezależnie od tego, jak go pokroisz, rok 2022 był bardzo dziwnym rokiem. Nie przychodzi mi do głowy nikt lepszy niż ostry Frankie Boyle, który wejdzie w 2022 rok Nowy system światowy (22:00, BBC 2).

READ  Star Wars: Rogue Squadron – data premiery, aktorzy i fabuła