Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Zoom obiecuje, że nie będzie wykorzystywać twoich połączeń do trenowania sztucznej inteligencji

Zoom obiecuje, że nie będzie wykorzystywać twoich połączeń do trenowania sztucznej inteligencji

Firma Zoom zajmująca się wideokonferencjami wyjaśniła zasady, które dotyczą niektórych użytkowników. Nie użyje swoich zaproszeń do trenowania sztucznej inteligencji.

Niedawna aktualizacja Warunków korzystania z usługi obejmowała możliwość korzystania z rozmów wideo klientów w celu szkolenia modeli AI. Terminy te mówiły, że „dane generowane przez usługi” i „treści klientów” mogą być wykorzystywane „w celu opracowywania produktów i usług”, takich jak „uczenie maszynowe lub sztuczna inteligencja (w tym do celów szkolenia lub dostrajania algorytmów i modeli. ”)

Więcej terminu

Było w tym trochę fanfar realizmu.

Dyrektor produktu Zoom, Smita Hashim, przesyła dalej w poście na blogu.[Zoom does] nie używaj treści audio, wideo ani czatów do szkolenia naszych modeli bez zgody klienta. treść rozmów z klientami.

Zoom zaktualizował teraz zarówno swoje Warunki świadczenia usług, jak i artykuł na blogu Hashem, i oba zawierają teraz tę samą frazę pogrubioną czcionką:

„Zoom nie wykorzystuje żadnych treści audio, wideo, czatu, udostępniania ekranu, załączników ani innych treści komunikacyjnych klientów (takich jak wyniki ankiet, tablice i informacje zwrotne) do szkolenia modeli Zoom lub sztucznej inteligencji innych firm”.

Najlepszy termin

Zapisz się do Biuletyn o terminie. Aby uzyskać najnowsze wiadomości, śledź nas dalej FacebookI ŚwiergotI Instagram.

Kliknij tutaj, aby przeczytać cały artykuł.

READ  Wystawa Lockwood & Co. Joe Cornish sprowadza zabójcze duchy do Netflixa [Exclusive Interview]