Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Trzy filmy na Netflix do obejrzenia w ten weekend

Trzy filmy na Netflix do obejrzenia w ten weekend

Pogromca dusz (2023)

Ponieważ był tak popularny w serwisie Netflix, pomyślałem, że muszę to sprawdzić i dać znać, jak się potoczyło. To był prosty polski film akcji, pełen akcji od początku do końca; Musiał walczyć do końca. Piotr Witkowski wcielił się w główną rolę jednego z głównych żołnierzy, który wyrusza po urządzenie do leczenia raka, ale po drodze wpada w kłopoty, by pomścić śmierć swojego brata, który zginął na misji; Postanowił dołączyć do grupy potężnych żołnierzy, którzy musieli uratować świat. 100 metrów polskiego filmu akcji w reżyserii Denila Markovic, z aktorami takimi jak Jacek Koman, Jacek Bunidzialek, Finch Luther, Lexandra Adamska, Mariosz Ponaszewski, Michael Borden, Jacek Knapp i wielu innych.

Przeczytaj także: Oceny Netflix na weekend – Tydzień 26

Sekret Spencera (2020)

Jeśli szukasz fajnego filmu akcji do obejrzenia w ten weekend, możesz spróbować tego. Jakieś 3 lata temu Spencer był bardzo dobrym gliną. Chciał doprowadzić swojego szefa do księgowości, żeby wsadzić go w brudną robotę Jego nerwy i on sam został wrobiony, przez co trafił na lata do więzienia. Po powrocie do Bostonu odkrywa, że ​​jego stary przyjaciel został wrobiony w coś, czego nie zrobił; Postanawia wziąć tę sprawę i zdemaskować złych facetów, oczyszczając imię swojego przyjaciela, aby jego młoda rodzina dostała to, do czego ma prawo. Spencer robił, co mógł, nawet do tego stopnia, że ​​prawie ryzykował życiem, sprawdź to i zobacz, jak obalił każdego złego glinę, był naprawdę odważny, ujawniając wszystko, co ukrywali przez lata.

Kolacja u mnie (2022)

Jeśli nie miałeś czasu zobaczyć tego filmu w kinie w zeszłym roku, być może zechcesz obejrzeć go teraz w serwisie Netflix. Timini był facetem, który spotykał się z Bisolą od lat, ale po drodze postanowił odejść i zerwać z nim po tym, jak stracił matkę. Timini postanawia pozbierać kawałki swojego życia; Spotyka Sophie, bardzo piękną kobietę i niedługo potem postanawia spędzić resztę życia ze swoją nową uroczą dziewczyną. Cóż, trzeba obejrzeć ten film, aby zobaczyć dramat nocy, kiedy Timini postanawia zadać najważniejsze pytanie w swoim życiu; Naprawdę nie wiem, co myślał, kiedy wpuścił swoją chciwą, zazdrosną i samolubną starą dziewczynę, bo była nadęta. Ten 102-metrowy dramat wyreżyserował Kevin Aba i wystąpiły w nim takie zespoły jak Temini Ebson, Bisola Ayola, Sophie Alakija, Uchi Nwaifuna, Charles Itubebe, Debbie Felix, MC Lively, Olaymi Solid itp.