Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Zero Wing, gra „All Your Rules Belong to Us”, jest już dostępna na Nintendo Switch

Możesz teraz grać w jeden z najpopularniejszych memów internetowych bezpośrednio na swoim Nintendo Switch. zero skrzydłaktóry w swojej scenie wprowadzającej zawiera klasyczną passę „All Your Base Is Ours”, jest teraz dostępny do grania w aplikacji Sega Genesis dostępnej w ramach subskrypcji Nintendo Switch Online + Expansion Pack.

Nintendo wydaje się być świadome tego memu. w Reklama wideo Przyjazd zero skrzydła I trzy inne gry z serwisu, Nintendo na topie z Space shooterem i zawiera wiele pamiętnych cytatów z jego kiepskiego tłumaczenia, w tym oczywiście linię „All Your Primary”. (Ostrzeżenie, że plik zero skrzydła Na filmie i samej grze widać plamy intensywnie przyciemnionych świateł, na wypadek, gdybyś był wrażliwy na takich jak ja.)

Teraz, gdy jestem po trzydziestce, w zasadzie jestem dinozaurem w moich internetowych latach, więc nie mam pojęcia, czy „cała twoja baza należy do nas” w jakikolwiek sposób jest nadal aktualne, czy po prostu coś, co możemy zrobić dla starszych osób Zwróć uwagę. Kiedy wspominamy minione dni. Jeśli nie znasz memu lub jesteś podobny do mnie i chcesz poczuć nostalgię, Ars Technica Piękne książki z kawałkami O tym w zeszłym roku, chociaż ten artykuł przypomniał mi, że mem ma już ponad 20 lat. z.

Aktualizacja dodaje również Dzielnica komiksówA Mega Man: Podstępne Wojny (Jest to multi-montaż Mega człowiek gry) i Ziemia, cel.

READ  Zelda: Breath Of The Wild Gracz bada trującą wodę wypełnioną w grze