Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Zendaya miała na sobie seksowną sukienkę w ten weekend, a Halle Bailey, Rachel Ziegler i jej mężczyzna Tom Holland wszyscy podzielali myśli

Jeśli jest ktoś w mediach głównego nurtu, kto czuje się, jakby został zesłany do nas prosto od bogów, to byłaby to Zendaya. Wydaje się, że kobiety nie robią nic złego, konsekwentnie dając kuszące występy i będąc pozytywną siłą w Hollywood. Wisienką na szczycie pozornie idealnej postaci celebrytki jest to, że jest absolutnie wspaniała, bez względu na to, jaki wygląd zdecyduje się wybrać i była przyjemnie samotna. Najsłynniejsze gwiazdy 2022 roku. Jej ostatnie spojrzenie na galę NAACP Image Awards w ten weekend wywołało burzę wśród fanów, a beau Tom Holland — wraz z mnóstwem innych gwiazd, takich jak Halle Bailey i Rachel Ziegler — podzielili się swoimi przemyśleniami na temat jej szczupłej i seksownej sylwetki. .

Nawet jeśli nigdy nie widziałeś żadnego z jej występów (a naprawdę przegapiłbyś to, gdyby tak było), prawdopodobnie widziałeś jej zdjęcia z wydarzeń publicznych na przestrzeni lat. Styl Zendayi zawsze uderza, a jej posty w mediach społecznościowych są tylko dowodem na to, jak bardzo jest wszechstronna. Dlatego nie jest niespodzianką, że w ten weekend była właścicielką czerwonego dywanu podczas NAACP Image Awards, ponieważ założyła ostrą sukienkę bez ramiączek, która wyglądała fantastycznie z Jej falowane włosy ostatnio.