Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Arushi Nishank: Odrzucenie cię oślepia

Arushi Nishank: Odrzucenie cię oślepia


Aktorka „Wafa Na Raas Aayee” i „Teri Galiyon Se”, Arushi Nishank, opowiedziała o swojej pełnej wyzwań karierze i wielu odrzuceniach. Jednak nigdy nie pozwala, by odrzucenie ją przygnębiło.

Arushi Nishank | Instagram

Jako aktorka, producentka i tancerka Arushi Nishank widziała już wszystko, jeśli chodzi o swoją karierę. Arushi zyskała sławę dzięki teledyskom „Wafa Na Raas Aayee” u boku Himansha Kohli i „Teri Galiyon Se” u boku Gurmeeta Chaudhary’ego. Chociaż jest wyraźnie profesjonalistką w pracy, którą teraz wykonuje, wierzy, że to odrzucenia po drodze pomogły jej dążyć jeszcze lepiej.

„Myślę, że odrzucenie cię rozjaśnia. Wierzę w szczęście i moje gwiazdy, a z każdego odrzucenia nauczyłem się, a potem znów się podniosłem. Uczymy się na naszych porażkach lub odrzuceniach i dopiero wtedy stajemy się tym, kim jesteśmy teraz. „

Mówiąc o swojej miłości do aktorstwa, powiedziała: „Naprawdę podziwiałam różnorodność postaci z „Manikarniki” i „Gangubai” i uwielbiałam wcielać się w te role. Jestem globalną zwolenniczką Kathak i występowałam w ponad 17 krajach w okresie 15 lat, więc jestem artystą od początku mojej kariery. Występowanie lub granie nie jest dla mnie wyzwaniem, chodzi o odkrywanie nowych sposobów występowania przed publicznością.

Rodzina zawsze wspierała jej starania. „Pochodzę ze środowiska kochającego literaturę i sztukę. Moja mama była tancerką kathak, a także reżyserką. Moi rodzice byli pisarzami. Nie potrzebowałam potwierdzenia, ponieważ znali moje zdolności i tęsknotę za pracą. zaczął wykonywać Kathak aż do mojego pierwszego teledysku zatytułowanego „Wafa Na Ras Ai”. „To on jest bardzo asertywny w stosunku do mnie i moich umiejętności” – mówi Aroshi.

READ  Dulquer Salmaan i Mrunal Thakur reagują na wiadomość polskiego kibica skierowaną do zespołu Sita Ramam

Mówiąc o swoich planach na przyszłość, jako producentka, powiedziała: „Cieszymy się, że możemy pracować ze wspaniałymi reżyserami, jak i nowymi reżyserami. Pracujemy już nad wieloma projektami, które wkrótce ogłosimy, ponieważ pracujemy z reżyserami nowego wiek.”