Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Zapowiedź meczu piłki nożnej chłopców z liceum Poland Bulldogs

Zapowiedź meczu piłki nożnej chłopców z liceum Poland Bulldogs

POLSKA, OH (WKBN) — Po rozpoczęciu sezonu 2022 z rekordem 1-2-1, Bulldogs odnieśli szesnaście zwycięstw z rzędu — w tym 11 wykluczeń — i zdobyli koronę hrabstwa w Cortland nad Painesville Harvey (2-1) 29 października.

Jednak Polska została wyeliminowana w półfinale regionalnym przez Howlanda (3-1), kończąc sezon z imponującym rekordem 17-3-1.

Wchodząc w sezon, Bulldogs będą wyglądać inaczej w 2023 roku.

Trener Brian Jarkar mówi: „Chociaż przywieźliśmy kilku obrońców z zeszłorocznej drużyny, wszyscy nasi gracze zmieniają role. Startujący są proszeni o przyjęcie ról przywódczych. Gracze, którzy grali role, zostaną poproszeni o przyjęcie ról początkowych. Mamy wielu innych utalentowanych graczy, którzy będą chcieli dostać się do rotacji ligowej.

Bulldogs powinni zastąpić gracza roku Northeast 8, Noaha Hudę, który prowadził drużynę z 28 golami i 13 asystami. Gracze z czołowych lig, Carson Maurer (11 punktów), Derrick Thomas (13 goli) i Aidan Davis (10 asyst) również ukończyli szkołę.

Polska wita zwycięzców ośmioma listami, w tym Michaela Daly’ego, zwycięzcę całej konferencji w drugiej drużynie, który był pierwszym bramkarzem zespołu (68 zapisów). Matt Matiste został również wybrany do wyborów w całym hrabstwie w zeszłym roku. Do Bulldogs dołączyli także Jacob Hayes (11 bramek, 6 asyst), AG Lesko, Colin McBride, Xander Thornton, Andreas Tsikoris (7 bramek), Skivos Tsikoris i Kaden Katkut.

„Ta grupa powinna być silna w defensywie i w środku pola, gdzie wnosimy większość naszego doświadczenia” – mówi Jarkar. „Będziemy też mieć kilku graczy walczących o minuty w drużynie, co pomogło nam zacząć tworzyć głębię dla naszego programu. Głębia ta pomoże nam w poruszaniu się przez cały sezon. Podobnie jak nasze poprzednie drużyny, ta grupa graczy jest bezinteresowna i ciężko pracuje na treningach i meczach.”

Sezon w Urszulankach rozpocznie się 11 sierpnia.

Garkar dodaje: „Chociaż jesteśmy trochę niedoświadczeni, mamy w tym roku wielu graczy ubiegających się o role w college’u. Nasza mała grupa z college’u odniosła sukces w ciągu ostatnich kilku lat, więc spodziewamy się, że będziemy w stanie obsadzić miejsca.” [we need to]. Ta grupa zawodników ma duży potencjał i powinna zagrać swój najlepszy futbol w turnieju. Ta grupa każdego dnia zdobywa doświadczenie i pewność siebie i powinna mieć kolejny udany sezon.

READ  Radość dla Sligo RFC Kuba Wojtkovic po swoim pierwszym międzynarodowym meczu w reprezentacji Polski

Polskie buldogi
Trener: Brian Jarkar
Rekord 2022: 17-3-1 (12-0), 1. miejsce NE 8
Finał posezonowy 2022: wygrał finał hrabstwa (Bennesville pokonał Harveya 2-1); Przegrana w półfinale regionalnym z Howlandem
Liga: Konferencja Północno-Wschodnia 8

Statystyki zespołu
zdobyte bramki: 91
dozwolone cele: 15

poszczególnych liderów
zwrotnica: Noah Huda – 69
Cele: Noe Huda – 28
pomaga: Noah Huda – 13
zapamiętuje: Michael Daly – 68

Harmonogram
11 sierpnia – w Urszulankach
15 sierpnia – Boardman
17 sierpnia – w Salem
22 sierpnia — Canfield
24 sierpnia – w Fitch
29 sierpnia — Howland
5 września — Crestview
7 września – w Lake View
12 września – W Gerrard
14 września – Nil
19 września — Hubbard
21 września – na Pierścieniu Południowym
26 września — widok na jezioro
28 września – Gerrard
3 października – Niles
5 października – w Hubbard
10 października – Pasmo Południowe