Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Z Bondi do Polski dla Sama Thomasa

Z Bondi do Polski dla Sama Thomasa

Pontypridd RFC Asystent Trenera Siły i Kondycji Sam Thomas porzucił swoją rolę w klubie, aby wykorzystać ekscytującą szansę w reprezentacji Polski w rugby.

Sam był członkiem zespołu S&C firmy Ponty przez ostatnie 2 lata, w tym czasie pełnił podobne funkcje w Ponty Schools i USW, jednocześnie uczęszczając do tej drugiej szkoły.

Jest zaangażowany w pomoc zespołowi S&C w obowiązkach treningowych i meczowych Ponty’ego, a także w powrocie do gry i śledzeniu GPS w klubie.

Sam był również zaangażowany w Pontypridd RFC, zespoły S&C WRU Women, SW7 Academy, University of Colorado, Malta Rugby, Cardiff City FC i PA Fitness.

W Polsce Sam poprowadzi rozgrzewkę, aby poprawić kondycję na boisku i wyniki sportowe, a także będzie asystował w dniu meczu podczas Mistrzostw Europy w Rugby.

Jego rola obejmuje również monitorowanie wydolności fizycznej za pomocą GPS i środki odnowy biologicznej w celu zapewnienia optymalnych obciążeń treningowych.

Mówiąc czule o swoim czasie spędzonym z Pontypridd, Sam powiedział: „Praca w Pontybrid RFC przez mniej niż 2 lata była niesamowitym doświadczeniem i ogromnym wsparciem dla mojego rozwoju jako trenera. Muszę podziękować wszystkim trenerom, zawodnikom i personelowi zaplecza za powitanie mnie w klubie. Będę wdzięczny na zawsze. #WeArePonty”.

Pontypridd RFC pragnie podziękować Samowi za jego wysiłki w ciągu ostatnich dwóch lat i życzyć mu powodzenia w nowej przygodzie z Reprezentacją Polski.

Deolch, Sam.

READ  Polska skrytykowała stanowisko Niemiec w sprawie członkostwa Ukrainy w NATO