Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Xejet wybiera Moment IFE -Runway Girl Wireless Portable

Moment wdroży Flymingo Box, przenośne, bezprzewodowe rozwiązanie do rozrywki pokładowej we flocie Xejet, partnerstwo, które pozwoli liniom lotniczym zapewnić pasażerom najbardziej zaawansowane cyfrowe wrażenia na pokładzie.

Koncentrując się na zapewnianiu pasażerom wrażeń wykraczających poza komfort, firma Xejet zdecydowała się na system informacyjno-rozrywkowy z szeroką gamą zaawansowanych funkcji znanych ze swoich możliwości, modułowości, kompaktowych rozmiarów i łatwości instalacji. Linia lotnicza z zadowoleniem przyjęła rozwiązanie Flymingo Box. Oferuje punkty styku, aby zapewnić pasażerom cyfrowe wrażenia na dużą skalę.

Wbudowane przenośne urządzenie bezprzewodowe poprawia wrażenia z latania w kabinie samolotu. Pasażerowie z dostępem do Internetu na swoich osobistych urządzeniach elektronicznych mogą uzyskać dostęp do bezpłatnych, wysokiej jakości treści w różnych językach, w tym filmów, programów telewizyjnych, list odtwarzania muzyki, gier i podcastów dostosowanych do wymagań linii lotniczych.

Flymingo Box, modułowy i elastyczny, wyróżnia się szybkim wdrożeniem. Skrzynia Flymingo może zapewnić szybki przepływ do całego samolotu jednonawowego, co jest kluczowym wymogiem linii lotniczej.

Ponadto Flymingo Box wprowadza do załogi nowe funkcje. Załoga upraszcza operacje związane z usługami Inflight Entertainment (IFE) i poprawia wydajność podczas lotu. Za pomocą tabletu załoga Xejet może monitorować system IFE i za pomocą kilku kliknięć zarządzać połączeniami Wi-Fi, żywotnością baterii lub dezaktywować transmisje podczas reklam.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej współpracy nad naszym istniejącym samolotem ERJ 145, ponieważ szukaliśmy ulepszonego rozwiązania zorientowanego na pasażerów. Nasz elastyczny i podstawowy model biznesowy wymaga doświadczonych partnerów technologicznych” – mówi Emmanuel Eza, dyrektor generalny Xejet. ; Chcemy, aby nasi pasażerowie korzystali z tej samej spersonalizowanej usługi, której mogą doświadczyć na pokładzie prywatnego odrzutowca. Flymingo Box wspiera nasz rozwój na całym kontynencie i jest to rozwijający się rynek, na którym musimy działać operacyjnie i innowacyjnie, aby reagować na nowe możliwości”.

READ  Joe Turkel, upiorny barman The Shining, zmarł w wieku 94 lat

„Zaufanie Xejet do firmy Moment podkreśla znaczenie naszych rozwiązań, a to nowe partnerstwo wspiera naszą światową ekspansję” — mówi Tanguy Morell, dyrektor generalny i współzałożyciel firmy Moment. „Afryka jest obiecującym rynkiem, ale jest pełna wyzwań, ponieważ każda linia lotnicza ma swoje własne cechy. Wielką siłą Flymingo Box jest jego zdolność do dostosowania się do całej infrastruktury. Jego zwinna technologia jest łatwo integrowana ze wszystkimi samolotami i pozwala liniom lotniczym wybierz tylko te treści, które chcą, aby zapewnić sobie doznania Bogate w przystępnej cenie.

obrót

O Xejet

Założona przez Emmanuela Ezę i jego zarząd, pomyślana jako linia lotnicza klasy premium, Xejet chce być linią lotniczą wybieraną dla wymagających podróżnych. Główny wysiłek, jaki się podejmuje, to zapewnienie pasażerom wzbogacających wrażeń w stosunkowo przystępnej cenie. Xejet chce, aby klienci mogli korzystać z zalet prywatnego odrzutowca z indywidualną obsługą w komforcie i bezpieczeństwie komercyjnych linii lotniczych.

o chwili

Moment zapewnia rozrywkę, handel elektroniczny i usługi komunikacyjne dla branży turystycznej. Nasza szeroka gama rozwiązań jest wdrażana na całym świecie w firmach transportowych i hotelarskich, które wykorzystują technologię do podnoszenia poziomu doświadczenia klientów i załogi. Rocznie docieramy do 120 milionów pasażerów na całym świecie samolotami, pociągami i statkami.
Od 2013 roku Moment jest wyróżniany za rozwijanie otwartych projektów innowacyjnych przy jednoczesnym budowaniu długotrwałych relacji z klientami. Dziś globalni operatorzy i przewoźnicy, tacy jak Polskie Linie Lotnicze LOT, Malaysia Airlines czy Air Cairo, polegają na sposobie myślenia i innowacyjności Momenta. www.moment.tech

Wyróżniony obraz jest przypisany do Moment