Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Hrithik Roshan o występie Vikrama Vida: „Filmy grupy popychają cię do lepszego działania”

Hrithik Roshan o występie Vikrama Vida: „Filmy grupy popychają cię do lepszego działania”

Źródło obrazu: INSTAGRAM / HRITHIK ROSHAN Hrithik Roshan

Gdy Hrithik Roshan czeka na premierę swojego dwugwiazdkowego filmu „Vikram Vedha”, gwiazda mówi, że praca nad autorem z wieloma gwiazdami podnosi mu poprzeczkę. Przed Vikram Vedhą, w której Hrithik występuje razem z Saifem Ali Khanem, dzielił przestrzeń ekranową z innymi aktorami w filmach takich jak „Mission Kashmir”, „Kabhi Khushi Kabhie Gham…”, „Dhoom 2”, „Zindagi na Meligi Dobara” i „wojna”.

„Uwielbiam robić na planie. Im więcej zabawy. Tak jak w „ZNMD” i „Wojnie”, a teraz z Saifem, zmusza cię to do lepszej pracy, ponieważ widzisz świetne aktorstwo. dwóch mistrzów”, powiedział 48-letni aktor. W wywiadzie grupowym: „Albo był to dla mnie znacznie lepszy i zabawniejszy film grupowy”.

W Vikram Vida, hinduskiej wersji tamilskiego o tej samej nazwie, Hrithik napisał rolę tytułowego gangstera Vidy, pierwotnie granego przez zdobywcę Nagrody Narodowej Vijaya Sethupatiego w filmie z 2017 roku. Vikram Petal, surowy policjant podąża za Vikramem (Saifem), który postanawia wytropić i aresztować gangstera Vidę.

Hrithik, który ponownie spotyka się z Saifem po romantycznym dramacie Na Tom Jano Na Hum z 2002 roku, powiedział, że jego partner przez lata zachował swoją autentyczność.

„Saif zawsze był prawdziwy. Nigdy nie próbował być kimś, kim nie był. Kiedy reszta aktorów próbowała być mistrzem, próbując zdobyć ten łup, po prostu był sobą.”

Aktor powiedział podczas pracy nad „Vikram Vedha”, że czuje potrzebę realizmu w swoim podejściu. „Po raz pierwszy od 22 lat mojej kariery poczułem pociąg do ochrony siebie. Poczułem instynkt, że muszę być tak prawdziwy, aby być w porównaniu z aktorem, który jest najprawdziwszym wykonawcą” – dodał. .

Vikram Vida jest reżyserowany przez Pushkara i Gayatri, którzy również wyreżyserowali oryginalny film.

Hrithik ujawnił romantyczny thriller „Kain” z 2017 roku, w którym gra ślepca, aby pomścić śmierć swojej żony, i był to punkt zwrotny w jego karierze. Przeczytaj także: Vikram Vida: Gdzie oglądać film Hrithik Roshan Saif Ali Khan, bilety, recenzję, kasę i więcej

READ  Jak Polish Days pokazują Polskę jako atrakcyjnego partnera międzynarodowego | awans

„Różnica między 'Cain’ przed i po jest taka, że ​​wcześniej dużo przed sobą ukrywałem. Bałem się wszystkich niedociągnięć i niepowodzeń, które widziałem jako człowiek. Po 'Kaabil’ zacząłem być bardziej sobą Nawyk (nieakceptacja) jest kultywowany w Twoim dzieciństwie, kiedy nie byłeś w stanie w pełni wyrazić siebie. To rozpad tego, co czyni mnie teraz lepszym aktorem.”

W tym samym czasie aktor powiedział, że zatrudnił także trenera aktorskiego, aby doskonalić swoje umiejętności, ponieważ czuł, że jest „powtarzalny” w swoim występie.

„Nie sądzę, że jestem naturalnym aktorem. Znam rzemiosło, bo oglądam aktorów i jestem asystentem reżysera mojego taty (Rakesh Roshan). Urodzony w przemyśle filmowym, otoczony kinem, znam DNA bohatera.” Sam otrzymałem pomoc i po tym poszło mi lepiej”.

Gwiazda „Wojny”, która zasmakowała sukcesu w swoim pierwszym filmie „Kaho Na”. Pyaar Hai”, powiedział, że czuje się pobłogosławiony swoimi filmami i będzie się starał z każdym wyjściem. „Jestem bardzo wdzięczny, że dostałem tę szansę. Czuję się dumny z siebie, że nie przegapiłem okazji. Robiłem co w mojej mocy przy każdej okazji, czy to sukces, czy porażka. Wziąłem wszystkie moje demony i dałem z siebie wszystko. I będę to dalej robił” – dodał Hrithik. Przeczytaj także: Ponniyin Selvan I: Recenzja, przeglądanie czasu i rezerwacja biletów na film Mani Ratnam, kasę biletową i zwiastun

W piątek w kinach pojawi się „Vikram Vedha”. Producentami filmu są Sashikanth i Bhushan Kumar.

Najnowsze wiadomości rozrywkowe