Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wywiad z polskim Loganem na Wybrzeżu Mosquito

W przypadku serialu, którego premiera odbyła się dopiero pod koniec kwietnia, Wybrzeże Komarów Miał już długie życie. Historia wybitnego wynalazcy, który uciekł z rodziną do Ameryki Środkowej i pozostawił po sobie spustoszenie, rozpoczęła się w 1981 roku powieścią Paula Theroux, producenta serialu Apple TV +. Pięć lat późniejI Został przekształcony w film z udziałem Harrisona Forda.

Nowa, pełna akcji seria, w której główną bohaterką jest siostrzeniec Theroux Justin, Allie Fox, nie trzyma się ściśle powieści ani filmu, ale zamiast tego bierze motywy z historii i wplata ją w nową narrację, która jest emitowana w siedmiu odcinkach. Chociaż pościg samochodowy, międzynarodowa przygoda i złoczyńcy zawsze się czają, serce zmagań serialu pozostaje w rodzinie Fox, granej przez Thero i Melissę George (jako Margot Fox, żona Allie) i Gabriela Batmana (jako Charlie). ) I Logan Bulch (jako Dina).

Logan Mistrzostwa Polski w Wybrzeże Komarów, Teraz nadawane do Apple TV +.

+ Apple TV

Tutaj Polsch wyjaśnia, dlaczego 40-letnia książka wciąż rezonuje i jak sekwencje ruchu dały jej cenne, jeśli nie niespodziewane, lekcje życia.

Czy byłeś świadomy tej historii? Wybrzeże Komarów Przed dołączeniem do serii?

Dorastając, usłyszałem o tym od mojego ojca, który uwielbiał ten film i książkę. Kiedy dostałem się na przesłuchanie do tej roli, mój tata w to nie uwierzył. To był dla niego pełny krąg, ale nie czytałem jeszcze książki ani nie oglądałem filmu, więc nie byłem jeszcze pewien, co robię.

A co powiesz na historię, która Twoim zdaniem od dawna interesuje ludzi?

Narracja naprawdę dobrej sztuki polega na tym, że może ona odbijać się echem nawet w miarę upływu czasu. Jedyną rzeczą, która naprawdę pozwala tej historii pozostać aktualną, jest to, że w swej istocie dotyczy czegoś, do czego ludzie mogą się odnosić: rodziny, która radzi sobie z niepewnością i przeciwnościami losu. To jest coś, co zawsze możemy rozpoznać.

Twoja postać, Dina, zaczyna jako normalna nastolatka, ale wpada w wir niespodziewanych wydarzeń. Jaka szykuje ją pora roku?

Na początku mieliśmy tylko dwa pierwsze odcinki, więc nie miałem pojęcia, dokąd to zmierza. Za każdym razem, gdy czytałem odcinek, wysyłałem SMS-a do Justina, Gabriela lub Melissy i pytałem: „Widziałeś to?” Ponieważ byłem bardzo zaskoczony. W trakcie sezonu zaczyna coraz częściej widzieć w niej swojego tatę. Bez względu na to, jak bardzo go odrzuca, ostatecznie jest jego córką i uwielbiam patrzeć, jak rozwija się w niej jota szaleństwa.

Spektakl łączy w sobie elementy dramatu rodzinnego z dużą dozą emocji – specjalnie dla Ciebie.

W dniach, kiedy przyszedłem robić te akrobacje, myślałem, że będzie to relaksujące, ale skończyło się na większej presji, ponieważ zresetowanie tych scen wymaga czasu; Jeśli nie wybijesz szyby prawidłowo, zajmie to 20 minut, zanim się nie stłucze.

Ta treść jest importowana z YouTube. Możesz znaleźć te same treści w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji w ich witrynie internetowej.

Czy coś cię powstrzymało od wykonywania tych akrobacji?

Uwielbiam scenę, w której kajdanki Justina są poluzowane, ponieważ naprawdę to zrobiłem – wybrałem blokadę foliową. Jestem z tego dumna za każdym razem, gdy ją widzę, bo wszyscy mówili: „Och, możemy to udawać”, ale byłam zdeterminowana. W rzeczywistości nie jest to trudne; Pamiętam, jak Justin mówił: „W porządku, nie musisz tego robić”, ale dostałem to za pierwszym razem.

Ta zawartość jest tworzona i obsługiwana przez stronę trzecią i jest importowana na tę stronę, aby pomóc użytkownikom w podaniu ich adresów e-mail. Więcej informacji o tej i podobnych treściach możesz znaleźć na piano.io

READ  Z OSTATNIEJ WIADOMOŚCI – „Saturday Night Live” będzie nadal emitować oryginalne odcinki 28 października w NBC i Peacock z gospodarzem Nate’em Bargatze i gościem muzycznym Foo Fighters